Reklam
Reklam
Reklam
-
Karakaş’tan Yılmaz’a tam destek

Karakaş’tan Yılmaz’a tam destek


Eklenme Tarihi : 5-1-2019
Karakaş’tan Yılmaz’a tam destek

Karakaş’tan Yılmaz’a tam destek

Ak Parti Silivri Eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Metin Karakaş, Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a tam destek verdi. 

Karataş’ı ziyaret eden Volkan Yılmaz, ziyaret sonrası sosyal hesabından şu açıklamayı yaptı, “Görevde bulunduğu dönemlerde Silivri’mize yapılan birçok hizmete vesile olan, İlçemizin değerli siyasetçilerinden, Ak Parti Silivri eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Metin Karakaş ile birlikte Cumhur İttifakı üzerine istişarede bulunduk. 

Bizleri sıcak bir ortamda karşılayan ve birlikteliğe sahiplenen Karakaş’a teşekkür ediyorum. Bu yolda hep birlikte dik ve sağlam yürüyeceğiz” dedi. Karakaş ise, Cumhur İttifakının Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a her türlü desteği vererek Silivri için gereken katkıyı sunmak adına ellerinden geleni sonuna kadar yapmaya gayret edeceklerini söyledi.

Bu haber 293 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10146
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.4.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku