Reklam
Reklam
Reklam
-
Bende Yazıyorum; Volkan Yılmaz, Spor Kulüpleri için büyük şans

Bende Yazıyorum; Volkan Yılmaz, Spor Kulüpleri için büyük şans


Eklenme Tarihi : 6-1-2019
Bende Yazıyorum; Volkan Yılmaz, Spor Kulüpleri için büyük şans

Bende Yazıyorum; Volkan Yılmaz, Spor Kulüpleri için büyük şans

Sevgili Sporseverler, bilindiği üzere Silivri’den yaklaşan yerel seçimler öncesi sporun içerisinden gelen ve tam bir spor aşığı Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Volkan Yılmaz, Silivri’de faaliyetlerini sürdüren Profesyonel ve Amatör Spor Kulüpleri için büyük şans olacak. Biz işin siyaset değil de spor yanında olduğumuz için bizleri ilgilendiren taraf haliyle Spor tabi ki. Spor’u seven ve Spor’un içinden gelen herkes hem bu işi siyasi anlamda sürdürür hem de Sportif anlamda işini en iyi şekilde yapabilir. Silivri’de spor kulüplerinin Volkan Yılmaz Başkanla daha büyük başarılara koşacağına inancım inanın oldukça fazla. Bir Alibeyspor Kulübü düşünün ve geçtiğimiz sezon Birinci Amatör Ligde şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükseliyor ve aynı yıl içerisinde lige katılıyor fakat şartları kaldıramadığından, ekonomik anlamda sıkıntılar çektiği için ligden çekilme kararı almak zorunda kalıyor. Bununla birlikte yıllardır Silivri’de ekol haline gelmiş ve bölgeye büyük bir hareketlilik getiren Fenerköyspor Kulübünün ise maalesef esamesi bile okunmuyor. Oysa ki Fenerköyspor, bu bölgeye en büyük hareketi getiren köy takımların en başında şer alıyordu. Dönemin Kulüp Başkanı Muharrem Eren bu işe dayanamadıysa diğer Silivri kulüplerinin durumunu düşünmek bile istemiyorum anladınız siz onu. Kişiler kendi imkanlarıyla bir yerlere kadar gelebiliyor fakat sınırları aşamıyorlar. 

Aşamayınca da gelindiği yere geri dönülmek zorunda kalınıyor. Bu iki kulübümüz de bunu yaptı ve geri dönmek zorunda kaldı. Nedeni ise ekonomik durum ve gerekli desteği Belediye’den alamamalarıdır. Şimdi öyle bir şans yakaladı ki Silivri Kulüpleri, bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Yıllardır Profesyonel Liglerde boy gösteren, Amatör liglerde de adından çok söz ettiren bir Belediye Başkan Adayı geldi ki bu aday Silivri’de kendi adıma Spora büyük katkılar sağlayacağına inandığım için bunları sizlerle paylaşıyorum. Silivri’nin her mahallesini bilen, Silivri’nin sınırlarında herkes tarafından çok sevilen, eksikleri ve ihtiyaçları yakından takip edebilen Volkan Yılmaz’dan bahsediyorum tabi ki. Volkan Yılmaz adı Silivri’de hiç mi hiç yabancı değil ve vereceği desteklerle bunu gösterecektir. En basit örnek tüm takımların liglerde en iyi şekilde boy gösterebilmesini sağlamak için çaba gösterecektir. Spor kulüplerinin sorunlarını, spor kulüplerin nelere ihtiyacı olduğunu ne gibi destek verilebileceğini en iyi bilen kişi de bana göre Volkan Yılmaz’dır. Kulüplerin hatta Sporcuların dilinden en iyi anlayan da kendisidir çünkü kendini bildiği günden beri sporun içinde ve yıllardır da bu işi siyasette de aynı şekilde başarılı bir şekilde sürdürüyor. Demek ki iyi işler yapmış ki Silivri’den de Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı olmayı hak etmiş. O zaman iş Silivri’li ve Silivri’de faal durumda olan Spor Kulüplerine düşüyor. Böyle bir adayı Sportif başarıların ön plana çıkmasını sağlamak adına bir daha bulamayabilirler.  Silivri’de Spor’dan da çok yapılması gereken belki çok daha büyük projeler vardır fakat o Projeleri de Silivri’de yaşayan Volkan Yılmaz’ı yakından tanıyan ve bu güzel insanı diğer Siyasi Muhabirlerimizin takip etmesini isterim. Biz Sportif anlamda Volkan Yılmaz’ın yapacağına inandıklarımızı buradan sizlerle paylaşmak zorunda olduğumuzu belirtmek isterim. Silivri’de Spor’un çok daha revaçta olması için Silivrililerin ve Silivri’de faaliyet gösteren Spor kulüplerinin bu güzelliğe sahip çıkmasından yana olduğumu belirtmek istiyorum. Şu ana kadar yapılmış ve ya yapılmamış hatta yapılacak olan Sportif anlamdaki projelere bizler uzak kaldığımız için dilimizin döndüğünce bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istedim. Esen kalın ama mutlaka Bakış’ları Keskin olan bu sayfalarda kalın.

Editör’den; İBRAHİM KESKİN

Bu haber 510 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10190
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku