Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri’li Muhtarlar, Volkan Yılmaz’ı ağırladı

Silivri’li Muhtarlar, Volkan Yılmaz’ı ağırladı


Eklenme Tarihi : 7-1-2019
Silivri’li Muhtarlar, Volkan Yılmaz’ı ağırladı

Silivri’li Muhtarlar, Volkan Yılmaz’ı ağırladı

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın ile birlikte Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Ercan ve ekibini ziyaret etti. 

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın’ı mükemmel bir ortamda ağırlayan Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Ercan ve ekibi, misafirleriyle yakından ilgilenerek iyi bir ev sahibi örneği sergilediler.

 Bu ziyaretten oldukça memnun ayrılan Volkan Yılmaz, ziyaret sonrası şunları söyledi, “Büyük fedakarlık ve özveri ile görevlerini yerine getiren kıymetli muhtarlarımızı ziyaret ettik. 

Onların Silivri’miz için önemi çok büyük. AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın ile birlikte Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Ercan ağabeyimiz ve mahalle muhtarlarımızla istişarede bulunduk. 

Cumhur İttifakı ve seçim çalışmalarımızı anlattık. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ekibim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 375 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7413
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku