Reklam
Reklam
Reklam
-
İşadamlarının konuğu Volkan Yılmaz’dı

İşadamlarının konuğu Volkan Yılmaz’dı


Eklenme Tarihi : 7-1-2019
İşadamlarının konuğu Volkan Yılmaz’dı

İşadamlarının konuğu Volkan Yılmaz’dı

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın ile birlikte SİAD Silivri Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetiminin konuğu oldular. 

Güzel bir ortamda geçen ziyarette sorunları dinleyen ve çözüm aşamasında neler yapılabileceğini anlatan Volkan Yılmaz, ziyaret sonrası şunları söyledi, “Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı olarak, Silivri Sanayici ve İşadamları Derneği (SİAD) Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldik. 

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanımız Zafer Yalçın ile birlikte yaptığımız ziyarette, göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı SİAD Başkanı Hakan Kocabaş’a ve yönetimine teşekkür ederim. 

Ülkemizde üretimin yanı sıra ilçemize büyük istihdam katkısı sağlayan değerli sanayicilerimizin sorunlarını biliyoruz. Cumhur İttifakı ile kazanacağımız Silivri Belediyesi ile bu sorunların hepsini çözüme kavuşturacağız” dedi.

Bu haber 329 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3790
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku