Reklam
Reklam
Reklam
-
Çatalca’da dostluk kazandı

Çatalca’da dostluk kazandı


Eklenme Tarihi : 8-1-2019
Çatalca’da dostluk kazandı

Çatalca’da dostluk kazandı

Son haftalarda sahalarımızda yaşanan olaylar ve bunun sonunun ölümlere kadar dayanması Spor Camialarını adeta tek yürek haline getirdi. 

Geçtiğimiz hafta liglere bir hafta ara verilmesini fırsat bilen ve bu haftayı boş geçirmeyen spor kulüplerinin sayısı bir hayli fazla oldu. Bu maçlardan biri de dostluk çerçevesi içerisinde Çatalca Ziya Altınoğlu Stadında yaşandı. Çatalcaspor U-19 ile İstanbul Gençlergücüspor takımları dostluk maçında sporda yaşanan şiddete son verilmesi adına sahada ter döktüler. Dostça başlayan ve dostça sona eren müsabaka öncesi açılan pankart ise dikkatlerden kaçmadı. 

“FUTBOL TERÖRÜNE LANET OLSUN, SQPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR” Pankartı ile sahaya çıkan iki takım oyuncuları, sporun Fair-Play çerçevesinde oynanması ve sahalarımızda olayların çıkmaması dileklerinde bulunarak bir anlamda da mesaj vermiş oldular. Bu oluşuma katkı sunan Çatalcaspor yönetimi ile birlikte İstanbul Gençlergücüspor Kulüp Başkanı Özgür Subaşı, sporun dostluğa hitap etmesini futbolun bir temaşa oyunu olmasını sahalara yansıtmak gerektiğini söylediler. Bu yaklaşım ve birliktelik spor kamuoyunca büyük bir takdirle kayrılandı.

Bu haber 534 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6273
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku