Reklam
Reklam
Reklam
-
Yusuf Yaşar, Evliliğe ilk adımı attıf

Yusuf Yaşar, Evliliğe ilk adımı attı


Eklenme Tarihi : 9-1-2019
Yusuf Yaşar, Evliliğe ilk adımı attıf

Yusuf Yaşar, Evliliğe ilk adımı attı

Büyükçekmece Tepecikspor’un eski, Tepecik Anadoluspor’un yeni oyuncusu Yusuf Yaşar, Emel Çelik ile evliliğin ilk adımı olan söz yüzüklerini törenle taktı.

Türkan&Doğan Yaşar’ın biricik oğulları Yusuf Yaşar, Semira&Suat Çelik’in kızları Emel Çelik ile söz yüzüklerini taktılar. 

İki aile arasında yapılan törende gençlerin heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmadı. Evliliğin ilk adımı olan söz yüzüklerini Acı ve Tuzlu kahve içerek takan Yusuf Yaşar, geleneği bozmayarak kahveyi bitirmek zorunda kaldı.

 “Allah tamamına erdirsin” diyen Baba Doğan Yaşar, bu mutlu günlerinde kendilerini kutlayarak mesajlarını esirgemeyen dostlarına teşekkür ettiklerini söyledi.

 Nişan merasiminin ardından gerçekleşecek Düğün töreni ile oğullarının mürüvvetlerini göreceklerini söyleyen Doğan Yaşar, “Allah bu mutluluğu herkese göstermesini nasip etsin” dedi.

Bu haber 572 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2034
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku