Reklam
Reklam
Reklam
-
Muharrem Eren, Yılmaz’ı yalnız bırakmıyor

Muharrem Eren, Yılmaz’ı yalnız bırakmıyor


Eklenme Tarihi : 13-1-2019
Muharrem Eren, Yılmaz’ı yalnız bırakmıyor

Muharrem Eren, Yılmaz’ı yalnız bırakmıyor

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ı bir an olsun yalnız bırakmayan Fenerköy Mahalle Muhtarı ve Muhtar Adayı Muharrem Eren, her daim Volkan Yılmaz’ın yanında olduklarını olmaya da devam edeceklerini söyledi. 

Bu destek karşısında memnuniyetlerini gizleyemeyen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Destekleriyle her zaman bizlerin yanında olan Fenerköy Muhtarı sevgili ağabeyim Muharrem Eren’e teşekkür ederim. Hep beraber başaracağız. Dostluk kazanacak” paylaşımına Fener Mahalle Muhtarı ve Silivri gündeminin etkin isimlerinden Muharrem Eren de karşılık verdi. Muherrem Eren ise, “Silivri’miz sana, sen Silivri’mize emanetsin. Allah yar ve yardımcımız olsun” diyerek Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın teşekkürünü karşılıksız bırakmadı.

Kaynak: Hürhaber Gazetesi

Bu haber 219 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10820
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku