Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz, Bayburt’luları ağırladı

Yılmaz, Bayburt’luları ağırladı


Eklenme Tarihi : 13-1-2019
Yılmaz, Bayburt’luları ağırladı

Yılmaz, Bayburt’luları ağırladı

Silivri Bayburt Çerçi Köyü Yardımlaşma Derneği Rahman Aslantaş ve yönetim kurulu üyeleri Bayram Çelik, Tacettin Yaşar ve Sami Memiş, Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

 Kendisine gösterilen ilgi ve alaka karşısında memnuniyetlerini gizleyemeyen Volkan Yılmaz, Rahman Aslantaş ve yönetim kurulu üyeleri Bayram Çelik, Tacettin Yaşar ve Sami Memiş’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

 Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan, ziyaret sonrası şunları söyledi, “Silivri Bayburt Çerçi Köyü Yardımlaşma Derneği Rahman Aslantaş ve yönetim kurulu üyeleri Bayram Çelik, Tacettin Yaşar ve Sami Memiş’in ziyaretlerinden memnuniyet duydum. Güzel temennileri için kendilerine teşekkür ederim. Güçlü birliktelik ile kazanacağımız Silivri’yi beraber yöneteceğiz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Bu haber 264 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3687
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku