Reklam
Reklam
Reklam
-
Tatlılar Abali’den, puanlar Tepecikspor’dan

Tatlılar Abali’den, puanlar Tepecikspor’dan


Eklenme Tarihi : 17-1-2019
Tatlılar Abali’den, puanlar Tepecikspor’dan

Tatlılar Abali’den, puanlar Tepecikspor’dan

Sezonun ikinci devresinin ilk maçında deplasmanda Tirespor ile karşılaşacak olan Büyükçekmece Tepecikspor’a Altyapı Yöneticisi Hayrettin Abali, bu zorlu maç öncesi oyunculara tatlı ikramında bulunarak yeşil-beyazlılara moral verdi.

 

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’da dün yapılan idman sonrası Teknik Kadro, Futbolcular ve Yönetime Tirespor maçı öncesi Tatlı ikramında bulunan Altyapı Yöneticisi Hayrettin Abali, oyuncuların ağızlarını tatlandırdı ve zorlu Tirespor maçı öncesi camiaya büyük moral verdi. Oldukça ciddi ve yorucu geçen idman sonrası yaptığı jestle Teknik Kadro ve Futbolculara büyük moral veren Abali, bu tür desteklerinin lig sonuna kadar devam edeceğini söyledi. Takımın ligde iyi bir yer tutacağına inandığını söyleyen Hayrettin Abali’nin bu jestine futbolcular da Teşekkür ederek karşılık verdi. 

Oyuncular, “Tatlılar Hayrettin Abali’den, Puan ve ya puanlar bizden” diyerek camianın Tirespor maçı öncesi birlik ve beraberlik içerisinde tek yürek olduğunu gösterdi. Teknik Direktör Armağan Turhan, Hayrettin Abali’nin bu jestinin takıma büyük moral olduğunu bu moralle Tirespor maçına çıkacaklarını zor bir deplasmandan puan ve ya puanlarla dönmek için ellerinden gelen çabayı sonuna kadar göstereceklerini söyledi. Turhan, Altyapı Yöneticilerinden Hayrettin Abali’ye bu ilgi ve alakasından hatta desteğinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Temel Eyüboğlu da bu desteğe kayıtsız kalmayarak şunları söyledi, “Neşeli geçen idman sonrası Altyapı Yöneticimiz ve Forma Sponsorumuz Hayrettin Abali’ye takıma verdiği desteklerden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Bu tür desteklerin takıma büyük moral olacağını düşünerekten herkesin hayrettin Abali gibi takımın yanında olup bu tür destekleri vermelerini beklediklerini söyledi. Bu saatten sonra bizim morale ihtiyacımız var ve bu oluşuma da Hayrettin Abali’nin büyük katkı sunduğunu söyleyebilirim. İnşallah herkes Hayrettin Abali kadar duyarlı bir şekilde bu camiaya gerekli yaklaşımı gösterir” dedi.

Bu haber 232 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5565
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:52.23.234.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku