Reklam
Reklam
Reklam
-
Ramazan Burak Öner, çok mutlu

Ramazan Burak Öner, çok mutlu


Eklenme Tarihi : 18-1-2019
Ramazan Burak Öner, çok mutlu

Ramazan Burak Öner, çok mutlu

Büyükçekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Armağan Turhan’ın yardımcılığını yapan Ramazan Burak Öner, Büyükçekmece Tepecikspor’da olduğu için kendisini şanslı hissettiğini söyledi.

 Armağan Turhan’ın ekibinde olmak ve bu camiaya hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Ramazan Burak Öner, Büyükçekmece Tepecikspor’a çok çabuk uyum sağladıklarını burada olmak ve bu camianın ligde iyi yerlere gelmesi için elinden gelen gayreti sonuna kadar göstereceğini söyledi. 

İdari Menajer İdris Hacıfazlıoğlu ile işi bir iletişim içerisinde olduklarını bu iletişimin takıma pozitif olarak yansıdığına inandığını söyleyen yardımcı Antrenör Ramazan Burak Öner, ligin ikinci yarısının ilk maçı olan Tirespor deplasmanından bu moral ve istek ile puan ve ya puanlarla döneceklerine inandıklarını söyledi. Aslen İzmir’li olan Ramazan Burak Öner, bir anlamda İzmir’li hemşerileriyle de hasret gidermiş olacak.

 

Bu haber 718 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10741
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.201.121.213)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku