Reklam
Reklam
Reklam
-
Ergun; “Birlik ve beraberliği sağlayacağız”

Ergun; “Birlik ve beraberliği sağlayacağız”


Eklenme Tarihi : 19-1-2019
Ergun; “Birlik ve beraberliği sağlayacağız”

Ergun; “Birlik ve beraberliği sağlayacağız”

Uzun bir aranın ardından tekrar sahalara dönen Silivri Ortaköyspor’da hedef sağlam ve emin adımlarla bir üst lige çıkmak ve güçlü altyapıları ile geleceği garantide bir kulüp olmak. Gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından göreve gelen Aydın Güzdemir yapılan ilk toplantının ardından görev dağılımı ile sezon hazırlıkları başladı. 

Silivri Ortaköyspor’da Kulüp Basın Sözcülüğüne getirilen Ali Ergun yaptığı açıklamasında; “Silivri Ortaköyspor olarak liglerden uzak kalmanın özlemini yaşamaktayız. Biz futbolla birlikte yaşarız ömrümüz bu sahada geçti. Bu sahada büyük sevinçler yaşadık ve yine bu sahada üzüntülerimizi tattık. Şimdi yeni bir dönem ve heyecan var üzerimizde.

 

Sırayla gideceğiz

İdmanlarımız hocalarımız nezaretinde devam ediyor. İdman duyurumuzu ilk yaptığımızda tüm köy halkı geldi. Kimi izlemek kimi de katılım sağlayabilmek için. İyi bir birliktelik yakaladık. Yaklaşık 40 kişi ile idman yapmaktayız.

 İlk etapta 2. Amatör Küme’de mücadele ederek kaldığımız yerden devam diyeceğiz. Ardından da sırasıyla U-11, U-12 ve U-19 liglerine katılarak geleceğimizi sağlam temellere bırakmak zorundayız.

 

İyi yoldayız

Silivri Ortaköyspor olarak öyle büyük hedeflerimiz yok. Az olsun ama bizim olsun. Kendi yağımızla kavrulalım istiyoruz ve bunun için de gerekli altyapı çalışmasını hazırladık. İyiyiz, iyi yoldayız ve kazanacağız” dedi.

Bu haber 286 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9993
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku