Reklam
Reklam
Reklam
-
Söğütlüçeşmespor’a Forma sponsoruf

Söğütlüçeşmespor’a Forma sponsoru


Eklenme Tarihi : 19-1-2019
Söğütlüçeşmespor’a Forma sponsoruf

Söğütlüçeşmespor’a Forma sponsoru

Küçükçekmece İlçesinin renkli kişiliği ile tanınan ve sevilen iş adamlarından olan Alaaddin Dayandı tarafından Söğütlüçeşmespor kulübüne forma Sponsoru oldu. İstanbul 1.Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Küçükçekmece Söğütlüçeşmespor’a Küçükçekmeceli hayırsever işadamı Alaaddin Dayandı, Futbol takımına forma Sponsoru oldu. 

Hayırsever işadamı Dayandı, Bize böyle bir talep geldiğinde biz de hiç düşünmeden ’Tamam’ dedik. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Bu çocuklara iyi bir gelecek hazırlamak için toplum ve iş adamları olarak elimizden gelen her türlü desteği sağlamamız lazım yeter ki onlar bu formalarla başarılı olurlar" dedi. Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek’de hayırsever iş adamı Alaaddin Dayandı’ya teşekkür ederek, "Sporcu kardeşlerimizin sevindirdiler. İnşallah bu tür işadamları çoğalır" diye konuştu. 

Bu haber 276 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3090
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku