Reklam
Reklam
Reklam
-
Güzdemir sportif direktör oldu

Güzdemir sportif direktör oldu


Eklenme Tarihi : 19-1-2019
Güzdemir sportif direktör oldu

Güzdemir sportif direktör oldu

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda tamamen yenilenen yönetimi ve anlayışıyla yeniden doğan Silivri Ortaköyspor’da taşlar yerine oturuyor. 

Görev dağılımın ardından yapılan görüşmeler neticesinde Ortaköyspor’da sportif direktörlük görevine Yalçın Güzdemir getirildi. Konu hakkında bir bilgilendirmede bulunan Ortaköyspor Basın Sözcüsü Ali Ergün; “Kulübümüz kurumsal bir anlayış ile yönetiliyor. İlk aydığımız karar ise takımın ve kulübün tüm işleri ile uğraşacak bir isim ile anlaşmak oldu. Bunun için de gerek ilçedeki sportif faaliyetlerde her zaman söz sahibi olan gerekse de sporcularla olan iyi diyaloglarından dolayı Yalçın Güzdemir ile anlaştık. Yalçın kardeşimiz transfer ve oyuncu ilişkilerini bizler adına yürütecektir. Kendisine bu zorlu görevde başarılar diliyoruz” dedi.

Bu haber 350 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8042
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku