Reklam
Reklam
Reklam
-
Ahmet Kurşun; Bu inancın zaferi

Ahmet Kurşun; Bu inancın zaferi


Eklenme Tarihi : 19-1-2019
Ahmet Kurşun; Bu inancın zaferi

Ahmet Kurşun; Bu inancın zaferi

Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, takımın dört yıl aradan sonra yeniden Süper Amatör Lige çıkmasında en büyük payın sahada mücadele eden gençlerin ve onlara gerekli yaklaşımı gösteren Teknik Kadrolarının olduğuna vurgu yaptı.

 “Bu hem gençlerin hem de İnancın Zaferidir” diyen Başkan Ahmet Kurşun, “Bugün için duygularımızın ve mutluluğumuzun tavan yaptığını söylemek belki de hiç yanlış olmaz. Sahada ter döken bu gençlerimiz inanın büyük bir başarıya imza atmışlardır bunun nezdinde Teknik Kadromuzu kutlamak istiyorum. Genç sporcu kardeşlerimiz de bu güne kadar takımı büyük bir inanç ve istekle buralara kadar getirmiş oldular.

 Süper Amatör Lige yükseldiğimiz bu güzel günde Siyasi Partilerimizin, Sivil Toplum Kuruluşlarının, İş İnsanlarının, Küçükçekmece halkının ve bu camiaya gönül veren tüm güzel insanların bu oluşuma katkı sunmak için buralara kadar gelmesi bizleri ayrıca onurlandırmıştır. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve bu desteklerinin her daim devam etmesini kendilerinden bekliyorum. Küçükçekmece İlçesinin ismini taşıyan bu güzide spor kulübümüzün artık kabuğundan çıkmasının zamanının geldiğini düşünüyorum. Yaklaşık Bir Milyona yakın Nüfusu olan Küçükçekmece İlçesinin Profesyonel Liglerde bir takımın olması gerektiğini düşünüyorum. Bunun da İlçemizin ismini taşıyan Küçükçekmecespor’un gerçekleştirmesi en büyük arzularımızdan biridir. 

İnşallah mütevazı bir ekibiyle ve genç kadrosuyla bunu başarmak için camia olarak en iyi şekilde elimizden geleni sonuna kadar sürdürür bu mutluluğu hep birlikte İlçede yaşayan vatandaşlarımızla birlikte doya doya yaşarız. Zaman en büyük ilaçtır ve merdivenlerin daha birini çıktık ve diğer merdivenleri de sindire sindire çıkmak için yolumuza devam edeceğiz, Bir kez dana şunu söylemeden edemeyeceğim, Taraftarlarımıza bu güzel tribün desteklerinden dolayı Gazeteniz ve Web Siteleriniz aracılığı ile teşekkür etmek istiyor, destek olunca neler yapıldığını herkesin gördüğüne inanıyorum. Camiamıza ve Küçükçekmece İlçemize Bu şampiyonluk hayırlar getirir inşallah” dedi.

 

Bu haber 427 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6639
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku