Reklam
Reklam
Reklam
-
Ovayenicespor, 50 Yaşında

Ovayenicespor, 50 Yaşında


Eklenme Tarihi : 27-1-2019
Ovayenicespor, 50 Yaşında

Ovayenicespor, 50 Yaşında

İkinci Amatör Ligin Çatalca Temsilcilerinden Ovayenicespor 50. Kuruluş yıldönümünü Çatalca Atatürk Kompleksi’nde düzenlediği birlik ve dayanışma gecesiyle kutladı.

 Katılımın üst seviyede olduğu gece renkli görüntülere sahne oldu. 

Spor kulüplerin büyük bir katılımına sahne olan geceye Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor ve Çatalca Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçe, 

Öznakkaş Kulüp Başkanı Aykut Demirtaş, Ormanlıspor Kulüp Başkanı Kerem Beceren, 

Dağyenicespor Kulüp Başkanı Süleyman Çakmak, Dağyeğnicespor 2.Başkanı Şaban Beykoz, 

Silivri Ortaköyspor Kulüp Başkanı Aydın Güzdemir katılırken Ovayenicespor A takım kadrosunun da geceye tam kadro halinde katıldıkları gözlendi. 

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı bu güzel gecede Yardımcıları Ayhan Tutun ve Dursun Duran Kaya temsil etti. 

Gecenin sunumunu Ovayenicespor Yönetiminden Basın Sözcüsü Ertuğrul Kalkan yaparken gecenin ilk bölümünde Ovayenicespor kulübüne sporcu, yönetici ve başkanlık yapan isimlerin yanı sıra kulübe bugüne kadar destek veren iş adamı ve esnaflara da teşekkür plaketi takdim edildi.

 Gecenin ilerleyen bölümünde yapılan açık arttırmada oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

 Gecenin sonunda gazetemize bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Mete Atıcılar, başta protokol ve amatör spor kulüplerin temsilcileri olmak üzere gecelerine katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. 

Atıcılar, “Öncelikle gecemize katılan protokole, kulüp başkanlarımıza, yöneticilerimize ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. İstediğimizden daha güzel bir gece oldu. 

50. Yılımızda camia olarak başarılı bir sezon geçirmek için kolları sıvadıklarını bunu başarmak için adeta tek yürek olduk” dedi.

Bu haber 376 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3957
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku