Reklam
Reklam
Reklam
-
Baba yadigârını yalnız bırakmadılar

Baba yadigârını yalnız bırakmadılar


Eklenme Tarihi : 27-1-2019
Baba yadigârını yalnız bırakmadılar

Baba yadigârını yalnız bırakmadılar

İkinci Amatör Ligde mücadele edecek olan Ovayenicespor’un (Merhum) eski başkanlarından Fuat Çevik’in oğlu Fatih Çevik ile (Merhum) Amcası Beytullah Çevik’in oğlu Şahin Çevik, Aileleriyle birlikte Rahmetle andığımız Fuat Çevik’in Kulüp Başkanlığını yaptığı Köylerinin Kulübü Ovayenicespor’u 50. Yıl Kutlama yemeğinde yalnız bırakmadılar. 

Baba yadigârı olarak gördükleri kulübe ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini söyleyen Fatih Çevik ile Şahin Çevik, bu güzel gecede olmaktan büyük onur duyduklarını söylediler. Genç sporculara gerekli hizmeti veren genç yöneticilerin yanlarında olduklarını geceye katıp destek vererek gösteren Fatih Çevik ile Şahin Çevik, kulübe bu önemli gecede büyük katkı verdiler. Kendilerini unutmayıp bu güzel geceye davet eden Kulüp Başkanı Mete Atıcılar ile genç yönetim kuluna teşekkür ettiklerini söyleyen Fatih Çevik ile Şahin Çevik, gençlere hizmet edenin her daim yanlarında olduklarını olmaya da devam edeceklerini söylediler.

 

Bu haber 407 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6930
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku