Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor’un Son dakika bombası

Tepecikspor’un Son dakika bombası


Eklenme Tarihi : 4-2-2019
Tepecikspor’un Son dakika bombası

Tepecikspor’un Son dakika bombası

Büyükçekmece Tepecikspor, devre arasının son bombasını Diyarbekirspor’dan Ahmet Özer’i kadrosuna katarak yaptı. İmza töreni için yönetimin hazır olmadığından daha önce atılan imzaların ardından kendisini Büyükçekmece Tepecikspor’lu yapan Ahmet Özer için bugün özel tören has-zırlandı. 

Takımın eksik bölgelerini bu transferle tamamladıklarını söyleyen Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu, iyi bir oyuncuyu renklerine dahil ettiklerini ligde iyi neticeler alın bir takım olmak için üzerlerine düşen göreve layıkıyla yerine getirdiklerini söyledi. Büyükçekmece Tepecikspor’a son dakikada geldiğini ve bu gelişiyle takıma büyük katkı sunacağını söyleyen Ahmet Özer, kapılarını kendisine açan yeşil-beyazlı yönetime teşekkür ettiğini bu güzelliği karşılıksız bırakmamak adına elinden geleni takım arkadaşlarıyla birlikte yapacağını söyledi. 

Takımda rekabetin üst seviyelere çıktığını söyleyen temel Eyüboğlu, Büyükçekmece Tepecikspor’un ligde iyi bir yer tutabilmesi adına her şeyi yaptıklarını bundan sonra görevin oyuncularda olduğunu söyledi. Yönetim olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaklarını söyleyen Eyüboğlu, bu saatten sonra Büyükçekmece Tepecikspor’un üst sıralar için mücadele edeceğini söyledi.

Bu haber 449 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9055
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku