Reklam
Reklam
Reklam
-
Cengiz Eyüboğlu, düşme kelimesini yasakladı

Cengiz Eyüboğlu, düşme kelimesini yasakladı


Eklenme Tarihi : 4-2-2019
Cengiz Eyüboğlu, düşme kelimesini yasakladı

Cengiz Eyüboğlu, düşme kelimesini yasakladı

Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Eyüboğlu, takımın başına getirilen Teknik Direktör Armağan Turhan getirildikten sonra kazanılan havayı en iyi şekilde teneffüs ettiklerini burada asla düşme kelimesinin konuşulmayacağını hatta yasakladıklarını söylemesi camianın inancını bir kat daha arttırdığını gösterdi.

 Armağan Turhan ile birlikte son 8 maçta 11 puan alarak ligde rakiplerini takipten geri kalmadıklarını söyleyen Cengiz Eyüboğlu, “Büyükçekmece Tepecikspor camiasında ligin ikinci devresinin başlamasıyla birlikte düşme kelimesi asla bu camianın içerisinde yer almayacaktır. Biz burada yönetim olarak düşme kelimesini resmen silip attık ve hiç kimsenin bu kelimeyi kullanmasına izin vermeyeceğiz. Burada düşme kelimesi tamamen yasaklanmıştır ve üst sıralara nasıl çıkılır onun konuşmalarının yapılmasını istiyoruz. Son haftalarda takımın kendine olan güvenini kazanmasında en büyük pay sahibi olan Teknik Direktör Armağan Turhan hocamıza bu oluşuma katkı sunduğu için teşekkür etmek istiyorum. Dışarıda bizim için kim ne konuşuyorsa konuşsun bizleri asla alakalar etmiyor. Biz sahaya çıkıp işimizi oyun kuralları çerçevesinde yapıp sahadan nasıl üç puanla ayrılırız onun çalışmasını yapacağız. Bizim için söylenenler ne olursa olsun hiç dert etmeyiz ve sadece işimizi yaparız. Daha düne kadar herkes bizi düştü gözüyle görüyordu fakat bunun böyle olmadığını aldığımız iyi neticelerle gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu camianın içerisinde düşme kelimesi resmen yasaklanmıştır. Bu kelimeyi konuşanlar bizden değildir” diyerek camiasının da adeta kenetlenmesini sağlamak adına büyük bir katkı sundu.

Bu haber 477 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3502
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku