Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor U-14’ler, Kaya’ya emanet

Tepecikspor U-14’ler, Kaya’ya emanet


Eklenme Tarihi : 4-2-2019
Tepecikspor U-14’ler, Kaya’ya emanet

Tepecikspor U-14’ler, Kaya’ya emanet

Beylikdüzüspor As Başkanı ve Büyükçekmece Voleybol Akademisi Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf kaya, üçüncü destek hattını Büyükçekmece Tepecikspor Altyapısında fırtınalar estiren U-14 Takımına destek verme kararı aldığını söyledi.

 A Takımada katkı sunmaya gayret gösteren Büyükçekmece Tepecik’in Genç İş Adamlarından Yusuf Kaya, şu an itibarı iye Altyapıda mücadele eden U-14 Takımlarının her daim yanında olacağının sözünü verdi. Beyefendi kişiliği ile tanınan, spor camiasının beğenisini kazanan ve sporcuya verdiği değer ile adeta futbolculara bu anlamda büyük heyecan katan Yusuf Kaya, genç sporculara hizmet etmenin ibadet olduğunu o yüzden bu minik sporculara her türlü desteği vermeye gayret göstereceğini söyledi. 

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalabilmesi için onlara sahiplenmek gerektiğini savunan Yusuf Kaya, elinden geldiğince bu alanda gençlere sportif faaliyetler için gerekli desteği sonuna kadar vereceğinin altını büyük bir gururla çizmiş oldu. Bu yaklaşımından dolayı Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu,  Bölgemiz İş Adamlarından Yusuf Kaya’nın bu davranış ve sahiplenme adına göstermiş olduğu destekten dolayı kendisine yönetim kurulumuz ve Altyapı çalışanları adına teşekkür ettiğini söyledi.

Bu haber 444 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5795
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku