Reklam
Reklam
Reklam
-
Kurşun; Hocamız’la devam etmek istiyoruz

Kurşun; Hocamız’la devam etmek istiyoruz


Eklenme Tarihi : 7-2-2019
Kurşun; Hocamız’la devam etmek istiyoruz

Kurşun; Hocamız’la devam etmek istiyoruz

Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, bu sezon takımı şampiyon yaparak Süper Amatör Lige taşıyan Teknik Direktör Halil İbrahim Toy’la uzun yıllar birlikte çalışmak istediklerini söyledi. Teknik Direktör Halil İbrahim Toy’un büyük bir başarıya imza attığını söyleyen Başkan Ahmet Kurşun, bu başarısını daha da ileriye taşıyıp takımın Süper Amatör Ligde de başarılı olması için mesaisini bu camiada sürdürmesini istediğini söyledi.

 

 Kurşun, “Teknik Direktörümüz Halil İbrahim Toy, gerçekten dört dörtlük bir insan ve hoca. O bizi bırakmadığı sürece biz onu asla bırakmayı düşünmüyoruz. Bizim aradığımız her şey onda var. Bizim aradığımız şeyler böyle genç çocuklara sahip çıkması, onlarla ilgilenmesi, altyapıya önem vermesi. Ben bunları her zaman söylüyorum ve savunuyorum. Zaten başarı da böyle geldi. Bizim sistemimiz hocaya uyuyor. Hocanın sistemi de bize uyuyor. Her ne kadar amatör kümede 1 yıllık sözleşmeler yapılsa da biz hocamızla uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz. Bu da artık hocamızın inisiyatifine kalmış bir şey. Her takımın da böyle bir hoca ile çalışmak ister. Biz de hocamızla önümüzdeki sezon için bir araya gelerek şartlarımızı ortaya koyacağız. Ondan da plan ve programını alacağız. Kendisiyle uzun yıllar birlikte çalışma isteğimizi kendisine de ileteceğiz” dedi.

 

Bu haber 467 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10667
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku