Reklam
Reklam
Reklam
-
Abdulkadir Oktay, form tutuyor

Abdulkadir Oktay, form tutuyor


Eklenme Tarihi : 7-2-2019
Abdulkadir Oktay, form tutuyor

Abdulkadir Oktay, form tutuyor

Büyükçekmece Tepecikspor’un sezon başında geçirdiği ağır sakatlıktan dolayı ilk yarıda çalışma ortamı bulamayan ve tedavisi tamamlanan genç oyuncu Abdulkadir Oktay, takımla çıktığı idmanlarda her geçen gün kendine gelmeye gayret gösteriyor. Yapılan idmanlarda Teknik Direktör Armağan Turhan’ın gözüne girebilmek adına elinden geleni fazlasıyla yapmaya gayret gösteren genç oyuncu, ilerleyen haftalarda daha iyi olacağının sinyallerini veriyor. 

İdmanlarda takım arkadaşlarından geri kalmayan Abdulkadir Oktay, takımın bir parçası olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdürmeye devam edeceğini söyledi. Sakatlığının ağır geçmesinden dolayı takıma tam anlamıyla katılmasının zaman alacağını söyleyen genç oyuncu, her şeye rağmen elinden geleni en iyi şekilde yapmaya gayret gösterip takıma katkı sunacak oyuncular arasında yer almak için çaba göstereceğini söyledi.

Bu haber 394 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7357
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku