Reklam
Reklam
Reklam
-
Şampiyon’a Karadeniz morali

Şampiyon’a Karadeniz morali


Eklenme Tarihi : 9-2-2019
Şampiyon’a Karadeniz morali

Şampiyon’a Karadeniz morali

Birinci Amatör Lig 3. Grupta rekorları alt üst ederek namağlup şampiyon olan Küçükçekmecespor, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in verdiği  şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi.

 

Küçükçekmece Belediyesi’nde verilen yemeğe Küçükçekmecespor yönetimi tam kadro halinde katılırken futbolcular, teknik heyet ve tribün liderleri de gecede hazır bulunarak şampiyonluk sevincine  ortak oldu.

 Gecenin açılış konuşmasını K.Çekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk yaptı.

 Gençtürk “Yerel yönetimleri olmayınca spor kulüplerinin ayakta kalma şansı mümkün değil. Küçükçekmece’de 37 tane amatör spor kulübü var. 

Diğer branşları ve spor kulüplerini saymıyorum. Amatör spor kulüplerinin ulaşımından lojistik desteğine, nakdi desteğinden malzemesine kadar belediyemiz bütün spor kulüplerine eşit mesafede durup destek vermektedir. 

Benim de hem 2.Ligde hem de 3.Ligde formasını şerefle giydiğim Küçükçekmecespor’un bugün bu noktalarda olması beni fazlasıyla üzmektedir. 

Ancak aslan düştüğü yerden kalkar. İnşallah Küçükçekmece yine önce Bölgesel Amatör Lige, oradan 3.Lige, 2.Lige, hatta 1.Lige kadar yükselecektir.” Dedi.

Gençtürk’ten sonra söz alan Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e kendilerini böyle bir şampiyonluk yemeğinde bir araya getirdiği için teşekkür ederek aynı desteğin önümüzdeki yıl artarak sürmesini beklediklerini söyledi.

 Kurşun “Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz’le birlikte bundan sonra daha güzel günler göreceğimize inanıyorum. 

Üzerinde de çok büyük yük var. Sorumlulukları da oldukça fazla. Ancak inanıyorum ki Sayın Temel Karadeniz’in de desteğiyle çok daha güzel şeyler başarabileceğimize inanıyorum. Birlikte bu kulübü çok güzel yerlere taşıyacağız.” Dedi.

Gecenin son konuşmasını ise K.Çekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz yaptı.

Karadeniz konuşmasında “K.Çekmece’ye yakışanı yaptınız. Ahmet ağabeyi seviyorum. Küçükçekmecespor’un başarısında onun imzasının olduğunu görmek bizi şaşırtmıyor. 

Başta yönetim kurulu olmak üzere, tüm futbolcu kardeşlerimi ve teknik heyeti kutluyorum.” İfadesini kullandı.

 

Bu haber 404 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4997
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku