Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz kardeşlerden Silivrispor’a tam destek

Yılmaz kardeşlerden Silivrispor’a tam destek


Eklenme Tarihi : 9-2-2019
Yılmaz kardeşlerden Silivrispor’a tam destek

Yılmaz kardeşlerden Silivrispor’a tam destek

Silivri’de yoğun siyasi çalışmalarından dolayı Büyükçekmece Tepecikspor ile Silivrispor arasında oynanan maça gelemeyen Silivri’nin Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ı vekil olarak kardeşi Akan Yılmaz, bu önemli maçta yalnız bırakmadı. 

Teknik Direktör Tuncay Soyak ve Hüseyin Kaya ile birlikte maçı şeref tribününden takip eden Alkan Yılmaz, Silivrispor’un yanında olduklarını gösterdi. Silivrispor’u her platformda desteklemek için camianın yanında olduklarını söyleyen Silivri Belediyesi Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın kardeşi Alkan Yılmaz, yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi “Silivrispor’a destek olmak için maçları takip ediyoruz. Sporun her alanında bu camiaya tam destek vermeyi sürdüreceğiz. Gençliği bu güzel camianın içerisine katmak ve burada başarılı olmaları için onlara gerekli ilgi ve alakayı göstermeyi sürdüreceğiz. 

Hayat bir siyasetse eğer her alanda olmak için bizde çaba göstereceğiz. İnsanlarımıza her alanda fayda sağlamak bizim başlıca görevlerimizdendir. Bunun için bugün Silivri Belediyesi Başkan Adayımız Volkan Yılmaz’ın yoğun programlarından dolayı gelemediği bu maçta bizde kendisini Silivri’li olarak temsil etmiş bulunuyoruz. Bu anlamda Silivrispor yönetimini, Taraftarını ve sporcularını her daim desteklemek zorundayız. Gelecekte başarıyı yakalamak adına bugün olduğu gibi her zaman Silivrispor’un başarılı olması için bu oluşumda yer almak istiyoruz. Buradan Silivrispor yönetimine de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu camianın bu ligde kalıcı olacağını, ilerleyen yıllarda hedefinin üst ligler olacağını, bununla birlikte bizlerde üzerimize düşen desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğimizi bütün samimiyetimizle belirtmek isteriz. Silivri ve Silivrispor her zaman kazanacak ve güzel günler Silivri’nin olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER VE FOTOĞRAFLAR; İBRAHİM KESKİN

Bu haber 397 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3533
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku