Reklam
Reklam
Reklam
-
Alkan Yılmaz; Silivrispor’da, Tepecikspor’da bizim

Alkan Yılmaz; Silivrispor’da, Tepecikspor’da bizim


Eklenme Tarihi : 9-2-2019
Alkan Yılmaz; Silivrispor’da, Tepecikspor’da bizim

Alkan Yılmaz; Silivrispor’da, Tepecikspor’da bizim

Bugün Tepecik Şenol Güneş Stadında oynanan Büyükçekmece Tepecikspor – Silivrispor müsabakası sonrası bir açıklama yapan Alkan Yılmaz, “Silivrispor’da bizim, Büyükçekmece Tepecikspor’da” diyerek iki kulübün de gönlüne girmeyi başardı. Müsabaka sonrası Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu ile bir araya gelen Alkan Yılmaz, “Bilindiği üzere bugün burada iki komşu ilçenin takımlarını karşı karşıya getiren bir müsabaka oynandı. Bu müsabakada iki takımımızda kazanan taraf oldu. Dostça başlayan müsabaka dostça sona erdi ve olayların çıkmasını bekleyenlerin de bir anlamda önü kapanmış oldu. İki dost kulüp arasında asla en ufak bir sürtüşmenin yaşanmaması gerekiyor. 

Hani derler ya, komşu komşunun külüne muhtaç. İşte bu iki kulüpte bir birine sportif faaliyetler çerçevesinde muhtaçtır. Sahada yaşananlar sahada kalmalı ve bunun en büyük örneğini de Büyükçekmece Tepecikspor ile Silivrispor Kulüplerimiz hayata geçirmiştir. Adeta düşman çatlatırcasına dostluk çerçevesinde oynanan müsabaka dostça başladı ve skor olarak ta dostça sona erdi. Ben buradan iki güzide kulübümüze kalan maçlarında başarılar dilerken ne Silivrispor ne de Büyükçekmece Tepecikspor, bu ligden düşecek takımlar arasında yer almayacaktır. Silivrispor’da bizim, Büyükçekmece Tepecikspor’da bizim dememdeki en büyük etken, iki kulübün dostluklarının baki olacağından söylenmiş bir söz olarak hafızalarda yer almasıdır” dedi.

 HABER VE FOTOĞRAFLAR: İBRAHİM KESKİN

Bu haber 309 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1511
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku