Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz, Silivri Kulüpler Birliğini ağırladı

Yılmaz, Silivri Kulüpler Birliğini ağırladı


Eklenme Tarihi : 11-2-2019
Yılmaz, Silivri Kulüpler Birliğini ağırladı

Yılmaz, Silivri Kulüpler Birliğini ağırladı

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, önceki gün Silivri Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı ve bununla birlikte Silivri’nin tüm spor kulüplerinin başkanlarını, yöneticileri ve teknik kadrolarını sabah kahvaltısında ağırladı.

 Spor Kulüplerini kazandıklarında yapılacak olan planlamayı anlatan Volkan Yılmaz, kulüplerin sorunlarını da çok iyi bildiklerini kazandıklarında kulüplere yapacakları güzelliklerin olduğunu söyledi.

 Güzel ve samimi bir ortamda geçen kahvaltıya katılımın üst seviyede olması dikkatlerden kaçmadı.

 Kahvaltı programı sonrası bir açıklama yapan Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, şu sözlerine şer verdi. 

“Silivri’de Değişim Zamanı diyerek çıktığımız yolda, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ile birlikte Silivri Amatör Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Ali Tonta, Yönetimi, Amatör Spor Kulüpleri Başkanları, yöneticileri, sporcuları ve eski sporcular ile Silivri Olta Restaurant’ta düzenlediğimiz kahvaltı toplantısında bir araya gelerek. Cumhur İttifakı üzerine fikir alışverişinde bulunduk. 

Silivri’ye hizmet sevdasıyla yola çıktığımız bugünlerde hep birlikte başarılı olacağız. Geleceğin Silivri’sini hep birlikte inşa edeceğiz. 

Ben sporun içerisinde gelen biri olarak onların problemlerini hatta sorunlarını inanın çok iyi biliyorum. Bizim buraya geldiğimizde kazanan hem Silivri, hem de Silivri’de Sportif faaliyetler içerisinde olan kulüplerimiz olacaktır.

 Bu vesileyle davetimize hicap eden ve bizimle olma güzelliği gösteren bu güzel insanlara yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Bu haber 325 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6213
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku