Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor Altyapılarında, çıta yükseliyor

Tepecikspor Altyapılarında, çıta yükseliyor


Eklenme Tarihi : 14-2-2019
Tepecikspor Altyapılarında, çıta yükseliyor

Tepecikspor Altyapılarında, çıta yükseliyor

Uzun yıllardan beri altyapıda sessiz kalan Büyükçekmece Tepecikspor özellikle bu sezon altyapıya verdiği önemin karşılığını almak için önemli işlere imza atıyor. Geçtiğimiz yıllara göre ölü toprağını üzerinden atan ve yeni bir yapılanma ile Altyapılarda çığır açan yeşil-beyazlılar, hem yetiştirici hem de yarışmacı kulvarda önemli adımlar atmaya başladı. Bu  sezon hem aldığı sonuçlarla hem de oynadığı futbolla ilerisi için büyük umutlar vaat eden Büyükçekmece Tepecikspor U-16 yaş grubu Antrenörü Murat İkiz, gençlere verdiği kalıcı eğitimle yönetimin ve futbolca ailelerinin de büyük takdirini topluyor. 

Altyapı Antrenörlerinden Murat İkiz yaptığı açıklamada Büyükçekmece Tepecikspor altyapısında gözle görülür bir değişim yaşandığını, altyapılarda artık hem yetiştirdiklerini hem de yarışmacı takımlara sahip olduklarını ifade etti. Antrenör Murat İkiz, “Temel hedefimiz oyuncularımızı doğru ahlak ve terbiye ile yarışmalara sokmaktır. Sporcu kalitemiz geçtiğimiz yıllara oranla daha güçlü hale geldi. Elimizden geldiğince biz de öncelikle ahlaklı ve terbiyeli sporcular yetiştirmeyi ana amaç olarak kabul ediyoruz. Birde işin sportif başarılar yönüne bakıldığında, rakiplerimiz Tepecik’e çok rahat gelip kazanacaklarından emin olduğunu gözlemliyorduk. Bugün bunu söylemeye hiç kimsenin dili varmıyor çünkü artık öyle kolay kaybedecek ve rakibe teslim olacak bir takım olmadığımızı rakiplerimizde bizzat görüyor ve gözlemliyor. Yarışmacı olacaksınız ama bunu yaparken de yetiştiriciliği ve oyunculara ahlaki değerlerin nasıl olduğunu da öğretmek bizim başlıca görevlerimizdendir. Bizim buralardaki en büyük şampiyonluğumuz, A Takımlara verdiğimiz oyuncularla ölçüşür bir hal alacaktır” dedi.

Bu haber 294 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10917
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku