Reklam
Reklam
Reklam
-
Gürpınarspor, Gençlere emanet

Gürpınarspor, Gençlere emanet


Eklenme Tarihi : 19-2-2019
Gürpınarspor, Gençlere emanet

Gürpınarspor, Gençlere emanet

Antrenör Refik Yazıcı gözetiminde başarılı neticelerin altına imzalarını atan Gürpınarspor’da geleceğin temelleri sağlama atılıyor. İleride sadece kendi oyuncularıyla liglerde boy göstermek için çaba gösteren yeşil-beyazlılar, Refik Yazıcı gözetiminde bunu başarmak için her geçen gün merdivenleri adım adım tırmanmaya devam ediyor. 

Özellikle Altyapılarda uzun zamandan beri çığır açma yolunda önemli adımlar atarak her yıl Türkiye finallerine giderek bölgemizi başarıyla temsil eden Gürpınarspor Altyapıları, gelecek Gürpınarspor’un A Takımını oluşturacak. Kulüp Başkanı Mustafa Küçük ve yönetimin büyük destekleriyle başarılı neticeler almaya devam eden yeşil-beyazlılarda Altyapı Antrenörlerinden Refik Yazıcı, bu oluşuma katkı sunan Başta Kulüp başkanı Mustafa Küçük olmak üzere tüm yönetime ve bu oluşumun içerisinde olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Bu haber 334 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5668
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.226.251.205)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku