Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor, salonda çalıştı

Silivrispor, salonda çalıştı


Eklenme Tarihi : 20-2-2019
Silivrispor, salonda çalıştı

Silivrispor, salonda çalıştı

Silivri’de yaptığı sportif yatırımlar ilçe kulüplerine maddi manevi destekleriyle isminden sıkça söz ettiren Eyüp Bayburtlu’nun sahibi olduğu yeni işletme olan Bay-GYM Fitness Center Silivrispor tüm kadrosunu ağırladı.

 Hafta sonu hayati bir maça çıkmaya hazırlanan Silivrispor Kulüp ikinci Başkanı Eyüp Bayburtlu’nun ilçeye yeni kazandırdığı spor merkezinde güç depoladı.

 Silivri’deki birçok kulübün ve Silivrispor’un ana sponsoru olan Bayburtlu İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bayburtlu geçtiğimiz ay içinde açılışı yapılan BAY-GYM Fitness Center’de Silivrispor ağırladı. 

Silivri’deki en elit sitelerden biri olan Dream Of Silivri içinde bulunan BAY-GYM Fitness Spor Merkezi en yeni ve en teknolojik spor aletleriyle Silivri’nin sporseverlerine hizmet için alışını gerçekleştirdi.

Bu haber 251 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3853
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku