Reklam
Reklam
Reklam
-
Küçükpazaspor’dan Gençlik Aşısı

Küçükpazaspor’dan Gençlik Aşısı


Eklenme Tarihi : 20-2-2019
Küçükpazaspor’dan Gençlik Aşısı

Küçükpazaspor’dan Gençlik Aşısı

İkinci Amatör Ligde mücadele eden ve hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Küçükpazarspor’da Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran ve Yönetim Kurulu üyeleri, takımın temellerini genç yetenekleri kadrolarına katarak sağlama almayı amaçlıyor. 

Bu güne kadar çeşitli takımlardan genç oyuncuları kadrolarına katarak bunu gösteren Başkan Gülbaran ve Yönetim Kurulu üyeleri, bu yeteneklere iki isim daha kazandırmanın gururunu yaşıyorlar. En son Yedikulespor’da forma giyen Hasan Korkmaz’ı renklerine dahil eden Küçükpazarspor, ilk kez Filiz Lisans çıkararak yeteneğine güvendikleri Efe Ünal’ı da kadrolarına katıp bu alanda hedeflerine adım adım ilerlemeye başladılar. Altyapısını güçlü hale getirmek için Küçükpazarspor’u geleceğe taşımayı amaçlayan Başkan Mesut Gülbaran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul’da yetenekli olan gençlere her zaman kapılarının ağzına kadar açık olduğunu söylediler. 

Gençliğe hizmetin ne derece önemli olduğunu bildiklerini söyleyen Başkan Mesut Gülbaran, “Geleceğin Küçükpazarspor’unu inşa etmek için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sezon başlattığımız gençlik aşısını tutturup Küçükpazarspor’u kalıcı kulüpler arasına sokmak için mücadele edeceğiz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımın gayretleriyle ilerleyen yıllarda Küçükpazarspor’un bu çalışmalarla yaptığı güzelliklerin karşılığını mutlaka alacağına inanıyorum. Hedefe adım adım ilerlerken Gençliğe de ne kadar önem verdiğimizi kadromuza kattığımız yetenekli isimlerle herkese göstermeye başladık. İlerleyen yıllar Küçükpazarspor’u oldukça güzel günlerin beklediğini söyleyebilirim” dedi.

Bu haber 257 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5317
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku