Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz; Taksici Esnafının güzü aydın

Yılmaz; Taksici Esnafının güzü aydın


Eklenme Tarihi : 21-2-2019
Yılmaz; Taksici Esnafının güzü aydın

Yılmaz; Taksici Esnafının güzü aydın

Cumhur İttifakından Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Silivri’deki Taksici Esnafına Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın verdiği sözü ileterek müjdeyi büyük bir mutlulukla iletti. İstanbul’da birkaç ilçe dışında Taksi Plakalarının değiştiğini ve sarı rengi alarak çalışmalarını sürdüren diğer meslektaşları gibi aynı çerçeve içerisinde yer almalarını isteyen Taksici Esnafına gerekli müjdeyi veren Binali Yıldırım’ın bu güzelliğini Silivri Taksici Esnafına ileten Volkan Yılmaz, konu ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. 

Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım beyle ziyaretimiz esnasında taksi şoförlerine Müjdeyi verdik. Büyükşehir kapsamında bütün uygulamalar tüm ilçelerde aynı olacak. Bu konunun üzerinde durduğunu söyleyen Binali Yıldırım Beyin, Taksici Esnafının gönlüne girdiğini düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun Taksici Esnaf kardeşlerim” dedi.

Bu haber 256 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5839
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.226.251.205)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku