Reklam
Reklam
Reklam
-
Volkan Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

Volkan Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor


Eklenme Tarihi : 21-2-2019
Volkan Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

Volkan Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor

Cumhur İttifakından Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a destek her geçen gün çığ gibi büyüyor. Silivri İlçesi genelinde çalmadığı kapı bırakmayarak herkesin gönlüne girmeye gayret gösteren Volkan Yılmaz’ı bu yuğun programındaki ziyaretleri de geri çevirmeyerek herkesin gönlünü okşamaya gayret gösteriyor. Ak Parti Silivri İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ömer Geçit, Küçükçekmece Kasder şube başkanı Satı Külfetoğlu, Kasder Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Çamur, Kasder Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Sabri Atay, Ak Parti Küçükçekmece Yönetim kurulu üyesi ve Kasder Başakşehir Şube Başkanı Abbas Parlak, Genç Şan-Der Genel Başkanı Ak Parti İstanbul il yönetim kurulu üyesi Nazif Barış Çiftçioğlu ve Mehmet Kuşkuş, Volkan Yılmaz’a tam destek vererek yürüdüğü bu yolda yanında olduklarını gösterdiler. 

Bu nazik ziyaretin ardından bir açıklama yapan Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Ak Parti Silivri İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ömer Geçit, Küçükçekmece Kasder şube başkanı Satı Külfetoğlu, Kasder Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Çamur, Kasder Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Sabri Atay, Ak Parti Küçükçekmece Yönetim kurulu üyesi ve Kasder Başakşehir Şube Başkanı Abbas Parlak, Genç Şan-Der Genel Başkanı Ak Parti İstanbul il yönetim kurulu üyesi Nazif Barış Çiftçioğlu ve Mehmet Kuşkuş, hayırlı olması temennisiyle başarı dileklerini ilettiler. Bizde kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 315 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2014
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku