Reklam
Reklam
Reklam
-
Akan; Aldığım sorumluluğun farkındayım

Akan; Aldığım sorumluluğun farkındayım


Eklenme Tarihi : 27-2-2019
Akan; Aldığım sorumluluğun farkındayım

Akan; Aldığım sorumluluğun farkındayım

Silivrispor’un yeni teknik patronu Bülent Akan ayağının tozu ile çıktığı idmanın ardından yaptığı samimi açıklamalarında, Silivrispor’un ihtiyaçlarını ve beklentilerini çok iyi bildiğini ve bu doğrultuda da çalışmalarına başladığını bildirerek, taraftarların istedikleri Silivri’yi izleyeceklerini de bildirdi.

Silivrispor’da önceki gün resmi imzayı atarak takımı ile birlikte ilk kez idmana çıkan Bülent Akan ve ekibi Silivri Stadı’nda yaptırdığı ilk idmanında tüm oyuncularının performansını yakından takip etti. Silivrispor’un yeni teknik patronu Bülent Akan takımı çıktığı ilk idmanının ardından yaptığı açıklamasında; “Süreci görüyoruz, 7 maçta 2 puan toplamış bir takım var elimizde. İnanıyorum ki bu durum ve yaşanan süreç de takımın kalitesi ile şehrin vizyonu ile doğru orantılı bir olay değil. Farklı maçlar oynanmış ve farklı sonuçlar alınmıştır bu bizi ilgilendirmiyor. Geçmiş sürece bakınca oynanan oyun ve sahnelenen performanslar bizi sonuca götürmediğini gözlüyoruz. Öncelikle bu mantaliteden kurtulmamız ve kalan maçlarımıza odaklanmamız lazım.

Kısa Vadeli Gelmedim Silivri’ye

Silivrispor ve Silivri ile kısa vadeli bir düşüncemiz yok. Kısa vadedeki ilk ve tek hedefimiz ligi ilk 10 takımın arasında bitirmek olacaktır. Ondan sonraki süreçte de şampiyonluk olacaktır.

Enerjisi Yüksek İnsanlarız

Yeni bir sinerji yeni bir oluşum bizde bu süreçte takımımızı en üst seviyeye taşıyacağız. Güzel işler yapacağız, enerjimiz oldukça yüksek takımımızı en üst seviyeye hep birlikte taşıyacağız. Yönetim kurulumuz nezih insanlardan oluşuyor ve hepsinin istekleri ve beklentileri bir şehir güzel ilçe güzel, basınımız güzel destekler aynı şekilde devam ederse çok güzel işler yapabiliriz.

Tek Başıma Ben Bir Şey Yapamam

Ben tek başıma bir şey yapamam bu ekip işi, bizde bunun bilincindeyiz. Belediye başkanından malzemecisine, basınından taraftarına kadar bir ekip işidir futbol. Lakin olayları kişiselleştirirsek yani ben yaptım ben istedim veya birilerine pay çıkarırsak bu ekip olayından çıkar ve sıradanlaşır. Sıradanlaşan hedefler de başarıya ulaşamaz.

Sorumluluğumuzun Farkındayız

Burada galibiyet de hepimizin, mağlubiyette hepimizin. Hepimizi bir takımız ve bu takımı da layık olduğu yerlere taşımak istiyoruz. Silivri farklı durumlar yaşarsa da hepimiz kaybederiz. Biz bunun bilincindeyiz ve sorumluluklarımızı biliyoruz, ne yapacağımızı biliyoruz inşallah Mevla da bize yardım eder ve üst sıralara doğru da tırmanışımız başlar” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bu haber 169 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4977
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku