Reklam
Reklam
Reklam
-
Hasan Doğan Stadına görkemli açılış

Hasan Doğan Stadına görkemli açılış


Eklenme Tarihi : 8-3-2019
Hasan Doğan Stadına görkemli açılış

Hasan Doğan Stadına görkemli açılış

Beylikdüzü Hasan  Doğan Stadı’na muhteşem açılış. Beylikdüzü Belediye Başkanı ve CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı bir törenle resmen hizmete giren Beylikdüzü Hasan Doğan Stadı renkli görüntülere sahne oldu. 

CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık’ın da hazır bulunduğu açılışta bir konuşma yapan İmamoğlu Kavaklı Hasan  Doğan  Stadı’na ciddi emekler verdiklerini, stadın halka da açık olacağını söyledi.

 İmamoğlu “Ciddi emek verdik buraya. İstanbul’da belki amatörlerin en muhteşem eserine sahip olduk. Burası sadece futbol maçlarının oynanacağı bir stat değil aynı zamanda kütüphanesiyle diğer unsurlarıyla gençlerimiz için de bir cazibe ve buluşma noktası olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Fakir Baykurt Kütüphanesini de açtı

Beylikdüzü Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu stat açılışın ardından kapalı tribünün altına yapılan Fakir Baykurt Kütüphanesi’nin de açılışını yaptı. 

Açılışta hazır bulunan Fakir Baykurt’un kızı Işık Baykurt da açılışın ardından bir konuşma yaparak babasının adı verilen kütüphane açılışında olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. 

Baykurt, “Çok büyük bir mutluluk babamın adını taşıyan bir kütüphanenin açılışında bulunmak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Bu haber 178 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7416
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku