Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor Taraftarlar Derneği, Akgün’ü ağırladı

Tepecikspor Taraftarlar Derneği, Akgün’ü ağırladı


Eklenme Tarihi : 11-3-2019
Tepecikspor Taraftarlar Derneği, Akgün’ü ağırladı

Tepecikspor Taraftarlar Derneği, Akgün’ü ağırladı

Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneği önceki akşam, Başkan Muhammet Uçar ve Başkan Yardımcısı Adem Çabuk’un organize ettiği yemekle toplantıda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün’ü Nejat Uygur Kültür Merkezinde ağırladı. 

Başkan Dr. Hasan Akgün ve ekibini coşkuyla karşılayan Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneği, Havai Fişek ve Meşaleler eşliğinde Başkan Dr. Hasan Akgün’ün Kültür Merkezi’ne girmesini sağladılar. 

Salona gelindikten hemen sonra ayağının tozu ile Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü Sahneye davet eden Dernek Başkanı Muhammet Uçar ile Başkan yardımcısı Adem Çabuk, 61 Sırt Numaralı Hasan Akgün Yazılı Büyükçekmece Tepecikspor formasını Başkan Dr.Hasan Akgün’e armağan ederek ‘hoş geldiniz’ temennisinde bulundular.

 Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammet Uçar ve Başkan Yardımcısı Adem Çabuk ile taraftarların mükemmel bir ortama imza atması, herkes tarafından takdirle karşılandı. 

Büyük bir kalabalığın katılım gösterdiği yemekli toplantıda Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün, sahneden inmeden bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek projelerini davetlilerle paylaşma fırsatı buldu.

 Büyükçekmece Tepecikspor a bu toplantıda müjde veren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “Öncelikle Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammet Uçar ve Adem Çabuk kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. 

İnanın Kültür Merkezine girdiğimde o coşkuyu görünce gerçekten duygulandım. Bir anda ortalık yangın yerine döndü. Meşaleler ve Havai fişekler inanın geceyi gündüze çevirdi. 

Bu güzelliğe imza atan Muhammed ve Adem kardeşime ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

 Böyle güzel bir karşılamayı inanın uzun zamandan beri hiç görmemiştim. Bu karşılamanın karşılığını da biz Belediye olarak kendilerine vereceğimiz güzel hizmetlerle iade edeceğiz.

Madem yeri ve zamanı geldiyse bende bu güzelliği bir müjde ile taçlandırmak istiyorum. Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadı’nın tribünlerinin en kısa sürede kapanacağını ve stadın harika bir görünüme kavuşacağının sözünü veriyorum kendilerine” dedi. 

Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneğine bu oluşumu gerçekleştirmelerinden dolayı teşekkür eden Başkan Dr Hasan Akgün, 1 Nisan’dan sonra Büyükçekmece’de çok daha güzel projelerin hayata geçmesi için gerekli çalışmaların başlayacağını söyledi. 

Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneğinin de desteğini arkasına alan Başkan Dr.Hasan Akgün, Tepecik halkından da kendisine destek vermelerini istedi. Başkan Dr.Hasan Akgün, bu toplantıda meclis üyelerine tek tek davetlere çalıştırarak genç ve dinamik bir ekip yola çıktıklarını, bu dinamizmin Büyükçekmece’ye büyük fayda sağlayacağına inandığını söyledi. 

Diğer taraftan Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammet Uçar, Tepecik’te ikamet eden mevcut Muhtarları ve 31 Mart’ta seçimlerde aday olan tüm Muhtar Adaylarını sahneye davet ederek misafirlere kendilerini tanıtma imkanı sağladı. Başkan Muhammet Uçar, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün ve ekibine, bu davete hicap ettikleri için teşekkürlerini iletmeden geçemedi. 

Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarları olarak Başkan Dr Hasan Akgün ve ekibinin yanında olduklarını, hizmetlerin en iyi şekilde devam etmesi temennisinde bulundular. Başkan Uçar ve Başkan Yardımcısı Çabuk, bu davete icabet eden özellikle Büyükçekmece Tepecik Erzurumlular Derneği Başkanı Hasan Karataş’a, Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Uçar’a, Sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerine, Muhtarlara, Dernek üyeleri’ne, Tepecik’te faaliyetlerini sürdüren esnaflara hatta taraftarlara ve tüm misafirlere ayrıca teşekkür ederek birlik ve beraberliklerinin bozulmaması temennisinde bulundular.

Bu haber 248 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9668
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku