Reklam
Reklam
Reklam
-
Uçar ve Yönetimi, Dr. Hasan Akgün’ü ağırladı

Uçar ve Yönetimi, Dr. Hasan Akgün’ü ağırladı


Eklenme Tarihi : 14-3-2019
Uçar ve Yönetimi, Dr. Hasan Akgün’ü ağırladı

Uçar ve Yönetimi, Dr. Hasan Akgün’ü ağırladı

Büyükçekmece Belediye Başkanı ve CHP Büyükçekmece Belediyesi Başkan Adayı Hasan Akgün, S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Uçar ve Yönetim Kurulunun organize ettiği Kahvaltılı Programa katılarak Kamyoncu Esnafına destek verdi. 

Büyük bir katılımla gerçekleşen Kahvaltı Programına Başkan Dr. Hasan Akgün eski ve yeni Meclis Üyesi Adaylarını da yanına alarak adeta gövde gösterisinde bulundu. 

Güzel bir ortamda ağırlanan Başkan Dr. Hasan Akgün ve ekibi, S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin bu güzel misafirperverliğinden dolayı Başkan Mehmet Uçar ve Yönetimine teşekkür etti.

 S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin yeni yerine taşınmasında bu camiaya büyük destek veren başkan Dr. Hasan Akgün’ü desteklerinden dolayı Plaketle ödüllendiren S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Uçar, açılış konuşmasında Başkan Dr. Hasan Akgün’e övgüler yağdırdı. 

Bu Garajın yapımında Büyükçekmece Belediyesinin büyük desteğini aldıklarını söyleyen Başkan Mehmet Uçar, “Biz eski berimizden buraya taşınırken bir sürü sıkıntılar yaşamıştık. 

Bizim sıkıntılarımıza ortak olarak yükümüzü hafifletmek adına yanımızda bulunan Büyükçekmece Belediyesine ve Başkanı Dr. Hasan Akgün’e Yönetim ve Kamyoncu esnafı olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Birde Kahvaltı davetimize hicap ederek bu davetimizi karşılıksız bırakmayan Başkan Dr. Hasan Akgün’ün burada olması bizleri onurlandırmıştır.

 Desteklerini bizden esirgemediği için ve yeni oluşum içerisinde olan Kooperatifimizin ihtiyaçlarına gerekli desteği vereceğini söyleyerek bizleri onurlandıran Başkan Dr. Hasan Akgün’e bu samimi yaklaşımından dolayı bir kez daha Ekip arkadaşlarım ve burada bulunan Kamyoncu esnafları adına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Dr. Hasan Akgün’de bu nazik davetlerinden dolayı S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mehmet Uçar ve Yönetimine teşekkür ettiğini söyledi. 

S.S. 226 Nolu Büyükçekmece Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin her daim yanında olacaklarını söyleyen Başkan Dr. Hasan Akgün, yakın zamanda mevcut Garajın eksiklerini gidermek adına ellerinden gelen desteği sonuna kadar vereceklerini söyledi.

 Samimi bir ortamda geçen Kahvaltı programının ardından Kamyoncu Esnafı ile hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Baykan Dr. Hasan Akgün. Birlik ve beraberliklerinin bozulmaması için herkesin kendisinin yanında olup desteklerini esirgememelerini istedi. 

Orada bulunan Kamyoncu Esnafı da Başkan Dr. Hasan Akgün’e gerekli desteği vereceklerini söyledi. Büyük bir mutlulukla Garajdan ayrılan Başkan Dr. Hasan Akgün, oluşumun mükemmel olduğunu bu tür birlikteliklerin seçim öncesi ve seçim sonrasında da devam edeceğini söyledi. 

Büyükçekmece İlçesine bağlı olan tüm mahallelerin eksiklerini gidermek adına güzel işlerin altına imzalarını attıklarını söyleyen Başkan Dr. Hasan Akgün, burada olduğu süre içerisinde bu tür desteklerin her daim devam edeceğini Kamyoncu Esnafının dertlerine de derman olma adına gereğini yapmaya çaba göstereceklerini söyledi.

 

Bu haber 140 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9891
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku