Reklam
Reklam
Reklam
-
Trabzonspor Derneğini Muş ve Yılmaz açtı

Trabzonspor Derneğini Muş ve Yılmaz açtı


Eklenme Tarihi : 19-3-2019
Trabzonspor Derneğini Muş ve Yılmaz açtı

Trabzonspor Derneğini Muş ve Yılmaz açtı

Silivri’nin Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ile birlikte yeni faaliyete geçen Silivri Trabzon ve Trabzonspor Derneğinin açılışında bir araya geldiler. 

Büyük bir katılımla gerçekleşen Dernek açılışında Muş ile birlikte adeta gövde gösterisi yapan Volkan Yılmaz’a ilginin her geçen gün artması Milletvekili Muş ve ekibini memnun etti. 

Volkan yılmaz ile Silivri’nin çehresinin değişeceğini söyleyen Muş, herkesin Volkan Yılmaz’a gerekli desteği vermesi için ellerinden gelen desteği vermesini istedi. 


Bunun üzerine davetlilerde Yılmaz’ın silivri’ye Belediye başkanı olacağına yürekten inandıklarını söylemesi Yılmaz’ı da mutlu etti. 

Açılış sonrası bir açıklama yapan Volkan yılmaz, “Silivri Trabzon ve Trabzonspor Derneği açılışına AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ile birlikte katılım sağladık. 

Hem yöresel hem de sporsal alanı bir araya getirerek oluşturulan dernek bizim her yöre derneği gibi zenginliğimiz olacaktır. 

Bu vesileyle Silivri İlçemize Trabzon ve Trabzonspor Derneği hayırlı uğurlu olsun” dedi.

#SilivriKazanacak#SilivrideDeğişimZamanı

Bu haber 120 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10128
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku