Reklam
Reklam
Reklam
-
Fenerköy’lü Hanımlar, “Yılmaz” dedi

Fenerköy’lü Hanımlar, “Yılmaz” dedi


Eklenme Tarihi : 19-3-2019
Fenerköy’lü Hanımlar, “Yılmaz” dedi

Fenerköy’lü Hanımlar, “Yılmaz” dedi

Fenerköy’lü Hanımlar, “Volkan Yılmaz” dedi

Yaklaşan Yerel Seçimler öncesi turlarını sürdüren Silivri’nin Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Fenerköy Mahallesinde sabah Kahvaltısında hanımların konuğu oldu. 

Coşkulu bir karşılamanın ardından Fenerköy’lü Hanımefendilerle bir araya gelen Volkan Yılmaz, güzel bir ortamda ağırlanmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Fenerköy Mahalle Muhtarı Muharrem Eren’in eşi Mediha Eren’in ev sahipliğini yaptığı kahvaltılı toplantının samimi bir ortamda geçmesi Volkan Yılmaz ve ekibini memnun etti.

 Toplantı sonrası bir açıklama yapan Volkan Yılmaz, “Fenerköy Mahallesi Muhtarımız Muharrem Eren’in eşi Mediha Eren hanımefendinin organize etmiş olduğu hanımefendiler ile kahvaltı programına katılarak bu güzel davete en iyi şekilde hicap ettik. 

Kendilerinin bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka inanın bizleri oldukça memnun etti. Bu güzel ve samimi ortamı hazırlayarak bizleri de aralarında görmek isteyen Fenerköy Mahalle Muhtarımız Muharrem Eren’in eşi Mediha Eren hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. 

Katılım sağlayan Fenerköy’lü tüm hanımefendilere de ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bizleri gerçekten çok iyi ağırladılar İlgi ve alakalarına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

#SilivriKazanacak#SilivrideDeğişimZamanı

Bu haber 116 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4670
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku