Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri Kurfallı Mahallesi kararını vermiş

Silivri Kurfallı Mahallesi kararını vermiş


Eklenme Tarihi : 19-3-2019
Silivri Kurfallı Mahallesi kararını vermiş

Silivri Kurfallı Mahallesi kararını vermiş

Volkan Yılmaz; Silivri Kurfallı Mahallesi kararını vermiş

Silivri’nin Cumhur İttifakından Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Kurfallı Mahallesine yaptığı ziyarette büyük bir coşku ve sevgiyle karşılandı.

 Bu ilgi ve alakaya layık olmak için çok çalışacaklarını söyleyen Volkan Yılmaz, Kurfallı’nın kararını verdiğini sonuna kadar bu güzel insanları yanlarında görebileceklerinin izlemini gözlemlediğini söyledi. 

Volkan Yılmaz’ın katılım gösterdiği ziyaret toplantısında Kurafallı’ları bağrına basan Volkan Yılmaz, 1 Nisan’da Silivri’nin büyük bir değişime gideceğini hizmetlerinin kendileri adına ardı arkasının kesilmeyerek devam edeceğini söylemesi Kurfallı’ları da memnun etti. 

Tohplantı sonrası bir açıklama yapan Volkan Yılmaz, “Kurfallı Mahallesi sakinleri ile açık hava toplantımızı yaptık ele ele verdik başarıya gidiyoruz. 

Mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerinin desteklerine teşekkür ediyorum. Bu oluşum ile Kurfallı’lar kararını vermiş göründüler. 

İnşallah 1 Nisan’da mutluluk rüzgarlarının eseceği bir Silivri ve Kurfallı için günün güzel doğması için dua edeceğiz” dedi.

 

Bu haber 165 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7799
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku