Reklam
Reklam
Reklam
-
Yazıcı, evliliğe ilk adımı attı

Yazıcı, evliliğe ilk adımı attı


Eklenme Tarihi : 20-3-2019
Yazıcı, evliliğe ilk adımı attı

Yazıcı, evliliğe ilk adımı attı

Tepecik’in tanınmış ailelerinden olan Minnet&Ulki Yazıcı’nın Oğulları Yakup Yazıcı, Hicabe&Zihni Oflu’nun kızları Göksu Oflu ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar. 

Mimarsinan Orkide Düğün Sarayında gerçekleyen Nişan Töreninde evliliğe ilk adımı atan Göksu Oflu ile Yakup Yazıcı’nın Nişan yüzüklerini Aile büyükleri kesti. 

Katılımın üst seviyede olduğu Nişan Töreninde davetlileri en iyi şekilde ağırlayan Ulki Yazıcı ile Zihni Oflu, evlatlarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve misafirlerine teşekkür ettiklerini söylediler. 

Heyecanları gözlerinden okunan Göksu Oflu ile Yakup Yazıcı, Nişan Töreninde en çok ilgiyi gören kişiler oldular. Tebrikleri kabul eden Göksu Oflu ile Yakup Yazıcı’da misafirlere bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak destek verdikleri için teşekkürlerini iletmeden geçemediler.

Bu haber 222 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10983
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku