Reklam
Reklam
Reklam
-
Birinci Hospital, Dünya Markası yolundaf

Birinci Hospital, Dünya Markası yolunda


Eklenme Tarihi : 26-3-2019
Birinci Hospital, Dünya Markası yolundaf

Birinci Hospital, Dünya Markası yolunda

Birinci Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ali Aksu gazetecilerle biraraya geldi 

Op.Dr. Ali Aksu ve yönetimi, Türkiye Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir Karayün ve gazetecilerle kahvaltıda buluşarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen Birinci Hospital hakkında bilgiler verdi. 

Beylikdüzü nüfusunun hızlı bir şekilde artmakta olduğunu ve artan nüfusun birtakım ihtiyaç ve sıkıntılara yol açtığını belirten Dr. Aksu en önemli konunun sağlık hizmeti olduğunu bildikleri için kaliteli ve akılcı çözümler ürettiklerini, en iyi bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti. Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün ve gazetecilere hastaneyi gezdirerek bilgiler veren Birinci Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Ali Aksu, “Hastanemiz bölgenin sağlık sorunlarına bir çözüm bulma noktasında açılışını yaptık. 

Birinci Sağlık Grubu gün zamanla büyümeye devam ediyor. Beylikdüzü’nün hızla artan bir nüfusu var bizde bunu göz önünde bulundurarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. Asıl hedeflerinin Birinci Hospital’ı bir dünya markası haline getirmek olduğunu söyleyen diyen Aksu "İnsanımıza en iyi hizmeti verebilmek adına en iyi teknolojileri getiriyoruz. Hastaneler genelde soğuk ortamlardır. İnsanlarımız hastanelerden biraz çekinirler doğal olarak ama biz konsept olarak burayı daha çok otel hastane tipi yapmaya çalıştık. 

En büyük takdir hastalarımızın takdiridir. Biz onlara layık olabilirsek, onların bize olan güvenini hak edebilirsek bizim için en büyük mutluluk bu olur. Birinci Hospital yaklaşık 20 bin metrekarelik bir alanda yer alan 14 katlı bir hastaneyiz. 220 yatak kapasiteli hastanemizde ayriyeten 50 yataklı yoğun bakım ünitemiz mevcut. Bununla birlikte VİP olarak hazırladığımız 45 Özel odamız da hastalarımıza hizmet verecek” şeklinde konuştu.

Bu haber 221 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4396
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku