Reklam
Reklam
Reklam
-
Ulus Mahallesinde, ikinci Yeliz Kaya dönemi

Ulus Mahallesinde, ikinci Yeliz Kaya dönemi


Eklenme Tarihi : 5-4-2019
Ulus Mahallesinde, ikinci Yeliz Kaya dönemi

Ulus Mahallesinde, ikinci Yeliz Kaya dönemi

31 Mart’ta gerçekleşen Yerel seçimlerde 5 yıl görev yaptığı Tepecik Ulus Mahallesinde yeniden aday olarak için yola çıkan Muhtar Yeliz Kaya, seçim sonucunda oyların büyük çoğunluğunu alarak ikinci dönemde de Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi Muhtarlığına seçildi. 

Mazbatasını alarak makamına gelen Ulus Mahallesi Muhtarı Yeliz Kaya, bu güzel anı dostları, sevenleri ve Ailesiyle birlikte bir araya gelerek ölümsüzleştirdi. 

Muhtarlık binasında okunan Yasin-i Şerif’in ardından bahçede dualar eşliğinde Kurban kesen Muhtar Yeliz Kaya, ilk günkü gibi yeniden göreve büyük bir heyecanla başlamış oldu. 

Yoğun koşuşturmacanın ardından ipi göğüsleyerek birçok rakibini geride bırakan Muhtar yeliz Kaya, kendisine yol arkadaşlığı yapan ve tekrar bu göreve layık gören Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Yeliz Kaya, bu görevi en iyi şekilde geçtiğimiz dönemdeki gibi fakat üzerine koyarak yapacağını söyledi. 

Bir Muhtar kızı olduğundan tecrübe eksikliğinin olmadığını söyleyen Muhtar Yeliz Kaya’ya destek oldukça fazlaydı.

Katılım üst seviyedeydi

Mazbatanın alınmasıyla Muhtarlık birasına akın eden Muhtar Yeliz Kaya’yı sevenleri, ikinci dönem seçimi kazanan Kaya’yı bu güzel gününde yalnız bırakmayarak desteklerini sürdürdüler. 

Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, Temel Eyüboğlu, Selim Eyüboğlu, Hüseyin Kaya, Burhan Kaya, Ziya Bora, Geçmiş dönem CHP Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Fahrettin Altıntaş ve Selda Gidiş Uzkan, Azalar, Trabzonlular Derneği Eski Başkanlarından Ömer Kaya ve birçok misafirinin hazır bulunduğu törende misafirlere ikram verildi. 

Yeliz Kaya’dan teşekkür

Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi Muhtarlık koltuğuna ikinci kez oturan Yeliz Kaya, yaptığı konuşmada duygularına şöyle ifade etti, 

“Beş yıl önce burada ilk günümüzü yaşamış ve büyük bir heyecanımız vardı. Aynı heyecanı bugün tekrar yaşadım ve bu mutluluğumu sevenlerimle paylaşarak ikinci kez aynı duyguları yaşamak insana büyük huzur veriyor. 

Benim ikinci kez Muhtar olmamda desteğini esirgemeyen Tepecik Ulus Mahallesi Sakinlerine ve bu yolda yürürken yanımda olan Tüm Tepecik Halkına teşekkür ediyorum. Bu güzel günümüzde mutluluğumuza ortak oldukları için ayrıca bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Seçimler bitti ve Mazbatamızı aldık. 

Nerde kalmış isek çalışmalarımıza oradan devam edeceğiz. Bizlere inanan ve güvenenleri Aza Arkadaşlarımla birlikte asla mahcup etmeyeceğiz.

 Geçtiğimiz dönemde yaptıklarımızın üzerine koyarak hizmetlerimizin açısını geniş tutarak bana verilen desteğe layık olmaya çalışacağım. Burada olup bu güzel anı ölümsüzleştiren tüm sevenlerime ve bana Muhtarlık yolunu açarak büyük destek veren eşim Burhan Kaya, Babam Ziya Bora’ya ve aileme de teşekkür ediyorum. 

Onların desteğiyle başladığım bu görevi Allah ömür verirse uzun yıllar yapmaya gayret göstereceğim, Bizlere ve Tepecik Ulus Mahallesinde ikamet eden güzel insanlara yeni görevimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 151 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5413
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.173.234.237)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku