Reklam
Reklam
Reklam
-
Özgür Subaşı’ndan Halit Önsen’e teşekkür plaketi

Özgür Subaşı’ndan Halit Önsen’e teşekkür plaketi


Eklenme Tarihi : 5-4-2019
   Özgür Subaşı’ndan Halit Önsen’e teşekkür plaketi

Özgür Subaşı’ndan Halit Önsen’e teşekkür plaketi

Alanya ve Alanyaspor dostu İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen’i makamında ziyaret etti. İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı, TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen’i makamında ziyaret ederek, futbol camiası için yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederek plaket verdi. Aynı zamanda Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan Halit Önsen’e yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eden Özgür Subaşı “Halit Önsen başkanımızın İstanbul Antrenörleri için yaptığı çalışmalar ortada. Eskiden Antrenör adayları, Antrenörler aylarca kurs beklerken sayın başkanımızın döneminde yapılan girişim ve çalışmalar neticesinde iki ayda bir kurs düzenlenir oldu. Bu sayede genç Antrenörlerimiz Türk futboluna kazandırıldı. Halit Başkanımız geçirdiği rahatsızlığa rağmen halen aktif olarak çalışmalarını sürdürmekte. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

Halit Önsen de Subaşı’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken “TÜFAD olarak Antrenörlerimize ve Antrenör adaylarımıza elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz ancak bir üzüntümü dile getirmek isterim. Kurslardan mezun olan arkadaşlarımız TÜFAD’a üye olmuyor yahut yeterince sahip çıkmıyor. Genç Antrenörlerimizden ricam derneğimize gelsinler, bu güzel oluşumun bir parçası olsunlar. Ne kadar birlik olursak o kadar güçlü oluruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 140 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9970
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku