Reklam
Reklam
Reklam
-
Muhtar Yeliz Kaya, seçmenlerine jest yaptı

Muhtar Yeliz Kaya, seçmenlerine jest yaptı


Eklenme Tarihi : 8-4-2019
Muhtar Yeliz Kaya, seçmenlerine jest yaptı

Muhtar Yeliz Kaya, seçmenlerine jest yaptı

31 Mart Seçimlerinin ardından ikinci kez Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi muhtarlığına seçilen Muhtar Yeşil Kaya, bu mutluluğunu Büyükçekmece Belediyesi Nejat Uygur Kültür Merkezinde düzenlediği eğlence ile seçmenleriyle birlikte kutladı. 

Yaklaşık 500 kişinin katılı ile gerçekleşen kutlamalarda yerinde duramayan seçmenler ve Muhtar Yeliz Kaya, ikinci dönem Muhtarlığını büyük bir coşku ile kutlayarak seçmenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 

Muhtar Yeliz Kaya’nın eşi Burhan Kaya’nın misafirlerle yakından ilgilenmesi ve ortamın mükemmel hale gelmesini sağladığı geceye

 Tepecik’in unutulmaz eski Muhtarlarından Ziya Bora, Büyükçekmece Trabzonlular Derneği Başkanı ve Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu’nun yanı sıra birçok davetli ve sevenleri katılım gösterdi.

 İkinci dönem Muhtarlığa seçilmesi ile gerçekleştirdiği kutlama programına iştirak eden seçmenlerine ikramlarda bulunan Muhtar Yeliz Kaya, akşam erken saatlerde başlayan eğlencede hiç yerine oturmadı ve davetlilerin tamamıyla pistte adeta üç ayın yorgunluğunu oyunlarıyla atmaya gayret etti. 

Eğlence Programının ortalarında mikrofonu eline alan muhtar Yeliz Kaya, bu geceye katılım gösterenlere tek tek teşekkür etti. Muhtar Yeliz Kaya, konuşmasında şu sözlerine yer verdi,

 “Bugün burada eğleniyor hatta bir birimizle güzel bir ortamda buluşuyorsak bu sizlerin bana verdiği destek ile gerçekleşti. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. 

Bana verdikleri oylarla benim ikinci kez Muhtar olmamda katkı sunan ve ya sunmayan tüm Ulus Mahallesi seçmenlerimize de bu vesileyle teşekkür etmek istiyorum. 

Bugün itibarı ile ben Ulus mahallesinde her zamankinden daha fazla çalışarak bu ilgi ve alakaya layık olmak için çaba göstereceğim. 

Siz seçmenlerim, bana büyük güç verdiniz. Bu gücü sizlere hizmet için harcayacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Birlik ve beraberliğin bugün bana kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdiniz. 

Benimle birlikte yarış içerisinde olan diğer rakip adaylarıma da saygılarımı iletiyorum. 

Çok adaletli bir seçim sonrasında bana mazbatayı almamda onların da katkısı oldu. Çünkü benim tatlı bir rekabetin içerisinde olmamı sağladılar. 

Kavgasız gürültüsüz ve dostça bir seçim sonrasında halk beni bu göreve layık gördü ve bunun karşılığını da almanın mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. 

Ben sadece bana oy verenlerin değil Ulus Mahallesinin Muhtarıyım ve olmaya da devam edeceğim. Asla ayrımcılığa müsaade etmem. 

Baba’dan gelen Muhtarlık sevdasını ömrüm yettiğince sağlığım müsaade ettiği süre içerisinde yapmaya çaba göstereceğim. 

Bunun bir yarış olduğunu benimle birlikte yola çıkan arkadaşlarımızda gördü.

 Yarışın sonunda mazbatayı benim almamı sağlayan Ulus Mahallesi Seçmenlerime bir kez daha gazeteniz aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum.

 İyi ki varsınız ve bu güzel gecede beni ve ailemi yalnız bırakmadınız” dedi.

Bu haber 197 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7996
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku