Reklam
Reklam
Reklam
-
Volkan Yılmaz, Mazbatasını aldı

Volkan Yılmaz, Mazbatasını aldı


Eklenme Tarihi : 8-4-2019
Volkan Yılmaz, Mazbatasını aldı

Volkan Yılmaz, Mazbatasını aldı

Silivri’nin çiçeği burnunda Cumhur İttifakından yeni Başkanı Volkan Yılmaz, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ömer Karagöl’den mazbatamızı alarak Silivri Belediyesinin yolunu tuttu.

Mazbata tesliminin ardından Silivri Belediye Başkanlığı Binasına giderek eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar’dan görevi devralan Volkan Yılmaz, bundan böyle Silivri’nin Belediye Başkanı olarak hizmet yarışı için resmen startını verdi. 

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, devir teslim töreninde eski Başkan Özcan Işıklar’a Silivri’ye bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 

Özcan Işıklar ise, Silivri’nin yeni Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a görevinde başarılar dileyerek her zaman yanında olacağını ve Silivri’ye yapılacak hizmetler doğrultusunda kendisine ihtiyaç duyulduğunda her daim yanında olacağının sözünü verdi.

Devir teslim töreni sonrası Belediye Binasının önünde toplanan kalabalığın karşısına çıkan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, burada yaptığı konuşmayla herkesin takdirini topladı. 

Kendisiyle birlikte Belediye’de görev yapacak kişilerin yürümeyeceğini adeta koşarak hizmet vermek için yarış halinde olacaklarını söyleyen Başkan Volkan Yılmaz, seçilirken Silivri halkına verdiği sözleri de bir bir yerine getirmek için bugünden itibaren çalışmalara başlayacaklarını söyledi. 

Hiç kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağını söyleyen Başkan Volkan Yılmaz, Silivri’nin bundan böyle hizmet veren Belediye olarak anılması için gerekenin yapılacağını söyledi.

 Silivri halkına hitap ettikten sonra dualar eşliğinde kesilen kurbanın ardından hizmete resmen başlayan Volkan Yılmaz, “Hayırlısıyla çıktığımız bu yolda Mevlam bizlere ve ekibime hayırlı hizmetler üretmeyi nasip etsin” dedi.

 Daha sonra makamına giderek tebrikleri kabul eden Volkan Yılmaz’a ilk tebrik Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Belediye Meclis Üyesi Şenol Türkyılmaz’dan geldi. 

Daha sonra adeta tebrik yağmuruna tutulan Başkan Volkan Yılmaz, herkesi makamında kabul ederek tebrikleri bir bir kabul etti. 

Diğer taraftan bu mutlu gününde ailesi ve sevenlerini yanında görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, bu ilgi ve alaka karşısında memnuniyetini gizleyemedi.

 

Bu haber 113 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1261
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku