Reklam
Reklam
Reklam
-
Mesut Üner, Mazbatasını aldı

Mesut Üner, Mazbatasını aldı


Eklenme Tarihi : 10-4-2019
Mesut Üner, Mazbatasını aldı

Mesut Üner, Mazbatasını aldı

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Çatalca Belediye Başkanlığı’na seçilen Mesut Üner, Çatalca İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen tören ile mazbatasını aldı.

 

Üner, geride kalan 10 yılda yapılmayan hizmetleri Çatalca halkıyla buluşturacaklarını söyledi. Çatalca’nın AK Partili Belediye Başkanı Mesut Üner, mazbatasını ilçe seçim kurulunda düzenlenen törenle aldı. 

Başkan Üner’e meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan ve ilçe teşkilatından birçok isim de destek verdi.

Hizmette sınır tanımayacağız

Başkan Üner, “10 yıl sonra Çatalca’yı AK Parti Belediyeciliği ile çalıştıracağız inşallah. Gönül belediyeciliğine uygun bir çalışma sistemimizle 10 yıldır yapılmayan hizmetleri bu dönem hep beraber yapmak için bu göreve talip olduk dedi.

Çatalca daha güzel yerlerde olacak
Çatalca’yı karış karış gezdiklerini ve ilçenin geçmiş yıllarda yaşadığı sorunları bildiklerini dile getiren Başkan Üner, bu sorunlarla alakalı çözüm önerilerinde izleyecekleri yol haritasını şöyle anlattı: 

“Çatalca’da bugüne kadar hizmet noktasında alınmayan bütün hizmetleri tek tek tespit ettik. Bunları 5 yıllık stratejik planıyla beraber yapmaya çalışacağız. 

Önceliğimiz ‘o’ ya da ‘bu’ diye bir durumumuz yok. 

Önceliğimiz hizmet esaslı çalışmamız olacak burda. Hayırlısıyla bu 5 yılı güzel bir şekilde sürdürüp, sonra da hayırlısıyla yeni dönemde Çatalca’yı daha güzel yerlere taşımak istiyoruz.

 Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, mazbatasını aldıktan sonra AK Parti İlçe binasını ziyaret etti. 

Başkan Üner ardından Çatalca Belediyesi’nde devir teslim törenine katılarak Çatalca’da yeni dönemi başlatmış oldu.

Tebrikleri kabul etti ve göreve başladı

Devir teslim töreni okunan dualar eşliğinde kurban kesilmesi ile devam etti. 

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu ve AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Yusuf Aslan’ın da hayırlı uğurlu olsun konuşmaları ardından Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner tebrikleri kabul etti.

Bu haber 137 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8805
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku