Reklam
Reklam
Reklam
-
Eyüboğlu; Zorluğu birlikte aşacağız

Eyüboğlu; Zorluğu birlikte aşacağız


Eklenme Tarihi : 10-4-2019
Eyüboğlu; Zorluğu birlikte aşacağız

Eyüboğlu; Zorluğu birlikte aşacağız

Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Temel Eyüboğlu basın toplantısı düzenleyerek Erzin Belediyespor maçı sonrası önemli açıklamalar yaptı.

 Zorluğu hep birlikte aşacaklarını söyleyen Eyüboğlu, takımın ligde kalması adına ellerinden gelen çabayı son dört maçta göstereceklerini söyledi. İnanların zaferinin olacağı son dört maç için büyük bir titizlikle hazırlandıklarını söyleyen Eyüboğlu, takım olarak hiçbir sorunlarının olmadığını bir sıkıntılarının Erzin Belediyespor maçının yenilgisinin izlerini üzerlerinden atmak olduğuna vurgu yaptı.

 “Sadece Avantajımızı  Kaybettik”

Kulüp binasında yapılan ve yaklaşık olarak 1 saat süren basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlandıran Eyüboğlu “Büyükçekmece Tepecikspor olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Geriye dönük hiçbirşey konuşmak istemiyorum.  Sadece avantajımızı kaybettik. Ama matematiksel olarak bizim şansımız devam ediyor. Rakiplerimizden ne Gebze’nin, ne Silivrispor’un, ne de Erbaspor’un matematiksel olarak şu anda ligde kaldı deme şansımız yok. Önümüzdeki takımlardan Silivri ve  Erbaaspor’un 4’er maçı var. Burada sadece Gebzespor’un’unn iki maçı kaldı. Gebzespor’un Cumartesi günü Silivrispor ile oynayacağı maçın ardından bir BAY’ı, iki de maçı var. Tabi ki bu süreçte kendini iyi hazırlayan, inanan, maçlarına çıkıp istediği  sonuçları alan takımlar şansını yavaş yavaş yukarıya çekecektir diye düşünüyorum.” diye konuştu.

“Kendi İşimizi Kendimiz Çözeceğiz”

Büyükçekmece Tepecikspor olarak uzun yıllardan beri profesyonel liglerde oynadıklarını dile getiren Eyüboğlu “Nasıl uzun yıllardan beri profesyonel liglerde devam etmişsek bugün de, yarın da bunu sürdürebilmemiz için kendi işimizi kendimiz çözeceğiz. Bu saatten sonra geriye dönük  olarak hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Önümüze bakacağız. Kendimizi önümüzdeki maçlara hazırlıyoruz. Ona göre mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Ben futbolcularıma ve teknik ekibimize güveniyorum.” İfadesini kullandı.

“Seferberlik İlan Ettik”

Bitime 4 hafta kala Büyükçekmece’deki tüm sivil toplum kuruluşlarını ve bürokrasiyi göreve davet  eden Eyüboğlu maddi değil manevi desteğe ihtiyaçlarının olduğunu belirterek “B.Çekmece ilçemizde STK’lara görev düşüyor. Nasıl görev düşüyor? Maddi olarak bir beklentimiz hiçbir zaman olmadı, olmaz da. B.Çekmece Tepecikspor yönetimi olarak Büyükçekmece Belediye Başkanımız, Büyükçekmece mülki amirimiz Kaymakamımız, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürümüz, Büyükçekmece İlçe Spor Müdürlüğü ne işe yarıyor? Büyükçekmece ilçesinde profesyonel kulüp varken bugüne kadar yanımıza gelip de kulübün sıkıntılarına yardımcı olabilirim ve ne destek verebilirim diye mücadele vermeleri lazım. Büyükçekmece ilçesi sınırları içindeki bütün STK’lara sesleniyorum. Son 4maçta  ilçe olarak hep birlikte kenetlenirsek profesyonel liglerdeki yerimizi sağlamlaştırabiliriz. Yeni bir yol haritası çizeceğiz. Şu an el ele verip bu işi başarmamız lazım. Matematiksel olarak şu an işi kendimiz çözecek durumdayız. Biz şanssız maçlar verdik. Ummadığımız maçları kazandık ama profesyonel yaşantıda bunlar var. Biz her şeyden bir ders çıkaracağız. Biz artık geriye dönük bir şey konuşmuyoruz. Büyükçekmece Tepecikspor’u profesyonel ligde tutmak için bugünden itibaren seferberlik ilan  ettik.” dedi.

 

Bu haber 386 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1672
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.92.139)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku