Reklam
Reklam
Reklam
-
Volkan Yılmaz, hızlı başladı

Volkan Yılmaz, hızlı başladı


Eklenme Tarihi : 10-4-2019
Volkan Yılmaz, hızlı başladı

Volkan Yılmaz, hızlı başladı

Silivri Belediyesinin Çiçeği burnunda yeni Başkanı Volkan Yılmaz, mazbatasını alır almaz Sportif faaliyetler için düğmeye erken bastı. İlk icraatını Silivrispor’a tüm İlçe halkının sahiplenmesi ve gerekli desteği verilmesi adına gerekli çağrıyı yaparak başlayan Yılmaz, bununla birlikte Silivri’ye oldukça büyük bir hareketlilik getirdi. 

Kendisine yapılacak olan hayırlı olsun ziyaretlerine gelecek kişilerin çiçek getirmemesini, Silivrispor Kulübünün Hesap numaralarını vererek kulübe katkı sunmaları çağrısında bulunarak günülerli fetheden Yılmaz’ın bu çağrısı Silivri’liler tarafından kabul gördü. Birçok esnaf ve iş insanı bu çağrıya kulak vererek kulübün hesabına gerekli maddi desteği sağlamak için adeta yarış içerisine girdi. 

Silivrispor’un Ligde yaşadığı sıkıntılara bu anlamda son verileceğine inandığını söyleyen Başkan Volkan Yılmaz,  kartopu gibi desteğin her geçen gün büyüyeceğine inandığını söyledi.

HABER; İbrahim KESKİN

Bu haber 161 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2551
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku