Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor, tek yürek oldu Gebze’yi bekliyorf

Silivrispor, tek yürek oldu Gebze’yi bekliyor


Eklenme Tarihi : 13-4-2019
Silivrispor, tek yürek oldu Gebze’yi bekliyorf

Silivrispor, tek yürek oldu Gebze’yi bekliyor

Bugün kendi saha ve seyircileri önünde oldukça zorlu bir sınava çıkacak olan Silivrispor’da tüm hazırlıklar tamamlandı ve maç saati beklenmeye başlandı. Silivri halkı ile birlikte adeta tek yürek olan kırmızı-mavililer, bugün Gebzespor maçından üç puanla ayrılıp ligde kalma umutlarını üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyor. Tehlikeli bölgeden uzaklaşmak için kenetlenen Silivrispor camiası, bu maça kurtuluş maçı olarak bakıyor. 

Hafta başından beri bu maça üç puan parolasıyla hazırlanan Silivrispor’a destek Silivri’nin yeni Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ile birlikte adeta kartopu gibi her geçen gün büyüyerek dev bir kütle haline geldi. 7’den 70’e herkesin bu maçı beklediğini Silivri’de bugünü kurtuluş günü ilan ettiklerini söyleyen Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru, camia olarak tek yürekliliklerini koruduklarını ve İlçe halkı olarak bu önemli maçı beklediklerini söyledi. Herkesin maça gelip sadece takımlarını desteklemelerini isteyen Başkan Akgün Duru, Silivrispor’un ligde artık korkulu rüya görmeyeceğini bu maçı kazanarak herkese göstermek istediklerini söyledi. Diğer taraftan Silivri’nin Çiçeği burnunda yeni Belediye Başkanı Eski Futbolculardan Volkan Yılmaz’ın da takımlarını desteklemek için Protokol Tribününde yerini alacağı söylendi. Takıma Belediye Başkanı olduğu ilk günden beri büyük destek veren Volkan Yılmaz, verdiği desteği Silivri’nin cadde ve sokaklarını kırmızı-mavi bayraklarla donatarak göstermiş oldu.

Bu haber 155 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3360
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku