Reklam
Reklam
Reklam
-
Gökçe; Söylenenlerin tamamı asılsızdır

Gökçe; Söylenenlerin tamamı asılsızdır


Eklenme Tarihi : 16-4-2019
Gökçe; Söylenenlerin tamamı asılsızdır

Gökçe; Söylenenlerin tamamı asılsızdır

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, bazı medya kuruluşlarında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Söylenenlerin tamamen bir dedikodudan ibaret olduğunu belirten Başkan Hasan Gökçe, hiç kimsenin Çatalcaspor’un üzerinde olamayacağını, bu tür asılsız haberlere hiç kimsenin itibar etmemesini istedi. Başkan Hasan Gökçe, yaptığı yazılı açıklamada Sporseverleri bilgilendirme gereği duyduklarını söyledi.

“Demeçler Asla Doğru Değildir”

Gökçe, “Çatalcaspor ilk yarıyı çok güzel bir yerde tamamlamıştır. Ancak son haftalarda almış olduğumuz kötü sonuçlar bizleri derinden üzmektedir. Bazı medya kuruluşlarında oyuncularımızın vermiş olduğu demeçler asla doğru değildir. Kulübümüzün şu anda herhangi bir çalışanına, hocasına ve futbolcusuna herhangi bir borcu yoktur. Kaldı ki bir kısım maç başları varsa da onların günü gelmemiştir. Kalan maç başları da sezon sonunda ödenecektir. Şu anda ülke futbolunun lokomotifi olan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi kulüplerimiz büyük ekonomik sıkıntılar içinde olmalarına rağmen biz bu kadar kulüp içinde ayakta duranlar arasında en iyilerden biriyiz. Çatalcaspor’un borcu sadece  yönetiminedir. Ancak bazı futbolcuların tutumları Çatalcaspor’a, Çatalca halkına ve taraftarına hiç yakışmamıştır.

 Bunun için de kulübümüzün disiplin  talimatları  doğrultusunda gereği yapılacaktır. Çatalcaspor Türk futbol tarihinde her zaman örnek bir kulüp ve örnek bir ilçe olmuştur. Siyasi görüşler ne olursa olsun siyaset asla karıştırılmamıştır. Tabi ki herkesin bir görüşü vardır. Herkes belli yerlerde görev alır. Ona da biz saygı duyarız. Ama  hiç kimse Çatalcaspor’un üzerinde değildir. Kimse kendini Çatalcaspor’un üzerinde göremez. Bunu görenler de bu bedeli ağır ödeyeceklerdir. Taraftarlarımızın da içi müsterih olsun. İnşallah ligi en iyi yerde tamamlamak için uğraş göstereceğiz. Buradan  da bölgemiz takımlarından Silivrispor’a ve Büyükçekmece Tepecikspor’a da kalan  maçlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 451 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10702
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku