Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Amatör’ünün en büyüğü kim olacak

İstanbul Amatör’ünün en büyüğü kim olacak


Eklenme Tarihi : 17-4-2019
İstanbul Amatör’ünün en büyüğü kim olacak

İstanbul Amatör’ünün en büyüğü kim olacak

Yarın Vefa Stadında SAL Süper Amatör Lig Klasman A ve B Gruplarını lider tamamlayarak BAL, Bölgesel Amatör Lige çıkmayı başaran Beyoğlu Yeniçarşıspor ile Boğaz’ın incisi İstanbul Ortaköyspor takımları yenilenen lüks Vefa Stadının çimlerinde İstanbul Amatör’ünün en büyüğü olmak için mücadele edecekler. 

Bu önemli maç öncesi İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde bir toplantı yapan İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Beyoğlu Yeniçarşıspor Kulüp Başkanı İskender Karadeniz, İstanbul Ortaköyspor Kulüp Başkanı Erdal Kara ve Müsabakayı Naklen yayınlamak için toplantıda yer alan TEK Rumeli TV Spor Müdürü Mehmet Çelik, müsabaka öncesi durum toplantısı yaparak fikir alışverişinde bulundular. Bu kaliteli ve zevkli geçmesi beklenen müsabakaya tüm İstanbulluları davet eden her iki Kulübün Başkanları, İskender Karadeniz ve Erdal Kara, futbol kalitesinin üst seviyede olacağına inandıkları maçta tribünleri doldurmalarını istediler. İki kaliteli takımının mücadelesini izlemenin büyük keyif vereceğini söyleyen İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez ise, tüm sporseverlerin bu güzel maçta olmalarını istedi. Kazananın İstanbul Amatörünün en büyüğü unvanını alacağı karşılaşma 18 Nisan Perşembe saat 15.00’da start alacak ve İstanbul şampiyonu belirlenecek.


Bu haber 191 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4854
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku